Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

30 Mar 2015

 

Özgün ve modern tasarımlara hayat veren Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonuyla bu sezon yine  hanımların vazgeçilmezi olmaya aday. Katalog çekimleriyle de içindeki enerjiyi yansıtan marka ile görsel bir şölene davetlisiniz. Markanın 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonunda rahatlık ve şıklık ön planda. Baharın ve yazın tüm renklerini bulabileceğiniz koleksiyon ile rengarenk ve capcanlı bir yaz sizi bekliyor.

Kayra 2015 5

 

Kayra 2015 2

Kayra 2015 3

Renk kartelasına baktığımızda  pastel tonlarla kimi zaman romantik bir hanımefendi edasındayken kimi zaman neon renklerin canlılığıyla iddialı bir hanımefendiye dönüşen tasarımlar sizi şaşırtabilir. Tabi ki soft renklerle baştacı olmak için de Kayra size yeter.

Kayra 2015 4 Kayra 2015 6 Koleksiyonda bir çok farklı stili harmanlayan Kayra geniş ürün yelpazesi ile oldukça iddialı.  Kaplar, tunikler, etekler, elbiseler, feraceler hepsi birbirinden hoş ve stil kokan detaylara sahip. İddia ediyorum ki bu tasarımların giremeyeceği kalp giremeyeceği gardırop yok.  Sizde en yakın Kayra satış noktasına veya online satış sitesine göz atmadan sezon alışverişine başlamayın. Sevgilerimle…Kayra 2015

 

Kayra İlkbahar Yaz // SS’15 from KAYRA on Vimeo.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir