Kayra ile İlham Veren Stiller

25 May 2017

 

Tesettür giyim markaları arasında önde gelen isim hiç şüphesiz Kayra tesettür giyim oluyor. Kayra istikrarlı yükselişine tüm hızıyla devam ediyor. Her sezon özgün tasarımları ve kaliteden ödün vermeyen duruşuyla hanımların beğenisini kazanan ünlü markanın 2017 İlkbahar Yaz koleksiyonundan ilham veren stil önerilerini sizler için derledik.

 

BASİCLERİN YÜKSELİŞİ

Kayra Basic

Sportif stillerin yükselişiyle birlikte daha da önem kazanan basic parçalar birer tasarım harikasına dönüşmeye devam ediyor. Sektörün güçlü ve öncü isimlerinden olan marka bu sezon basiclerin yükselişine sessiz kalamadığını göstererek koleksiyonda geniş yer vermiş. Spor etekler, kaplar, bluzlar, tunikler derken uzayan listede birbirinden iddialı tasarımlar bulmak mümkün. Basit parçaları pul payetler, baskılar ile zenginleştiren marka rahatlık ve şıklığın anahtar parçalarını sizler için bir araya getiriyor.

 

KLASİK VE GÜÇLÜ
Kayra Klasik

Kendinden ödün vermeyen, her zaman ciddi ama bir o kadar şık ve iddialı hanımların vazgeçilmezi klasikler sıra dışı detaylarla ile canlanıyor. Kemer, toka, kuş gözü gibi detaylarla klasik tasarımlara yeni bir soluk kazandıran marka soft renklerle gücüne güç katıyor.

 

NAİF ÇİÇEKLER

Kayra Naif

Çiçekler kadar naif ve narin hanımların da unutulmadığı koleksiyonda floral desenler ve nakışlar dikkat çekiyor. Günün her anını dolduran tasarımlar ile gönülleri fetheden marka davette, işte, gezmede hemen hemen her yerde açan naif çiçekler ile sezonu karşılıyor.

 

RENGARENKKayra Rengarenk

Yaz canlılığını üzerinde taşımak isteyenler için rengarenk bir dünyanın kapılarını açan marka tasarımlarında rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor. Turuncudan yeşile, pembe den maviye birçok farklı renk alternatifi ile herkesi yazın renkli dünyasına davet ediyor.

SİYAH BEYAZ AŞKIKayra Siyah Beyaz

Hanımların için bir türlü bitmeyen siyah beyaz aşkı bu sezon daha da perçinlenecek gibi görünüyor. Siyah ve beyazın asaletini stiline taşımak isteyenlerin ilk adresi tabi ki Kayra olacak. Tesettür elbise, tulum, takım derken siyah beyaz aşkının her halini gözler önüne seren marka özgün ve güçlü tasarımlarıyla bu sezonda başımızın tacı.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir