Kayra İpek Şal 2017 Sezonu

24 Ağu 2017

 

İpek, dokusu ile en güçlü ipliklerdendir. İnce olmasına rağmen oldukça dayanıklıdır. Gerçek ipeğin yazın terletmeyen, kışın üşütmeyen bir yapısı vardır. Kısaca fiziksel özellikleri böyledir. Ancak ipek, doğal dokusu yanında, parlak görünümü, zarafeti ve hafifliği ile kadınları daha çok çeker. Çabuk şekil alan ve şıklığı ile farklı bir hava estiren ipek şallar son yılların en gözde ürünleri arasında yer alır. Rahat kullanımı ve her kıyafetin üzerine olmasından dolayı oldukça yoğun şekilde tercih edilmektedir.

Benim de deneyimlediğim ve çok severek kullandığım Kayra ipek şallar , 2017 sezonunda yeni desen ve renkleriyle sektördeki yerini koruyor. Sürekli kendini yenileyen Kayra’nın yeni sezon şal modellerine ve trendi yükselen renklerine hep birlikte göz atalım.

kayra_ipek_sal

Uzun süredir tek renk ipek şallar zirvede kaldı. Ancak yeni sezonda biraz daha desen ağırlıklı şallar gün yüzüne çıkıyor. Bunlardan birisi düz zemin üzerine kare desenler. Sadeliği biraz daha hareketli hale getiren bu kiremit rengi şalı çok seveceksiniz.

kayra_ipek_sal

Aynı modelin indigo rengi de mevcut. Oldukça tutulan renklerin başında. Mavi tonlarını sevenler için ideal olacak.

kayra_ipek_sal

Biraz daha farklı desenli ipek şal arayanlar bu tasarıma göz atabilir.

kayra_ipek_sal

Ancak tek ve düz renkten vazgeçemeyenler için çeşit oldukça fazladır. Tek bir rengin farklı tonları sayesinde güne hareket katmaya hazırlanın. Bu renk yeşilin en güzel tonlarından bir tanesidir.

kayra_ipek_sal

Mor birçok kadının severek kullandığı renklerin başında geliyor. Üstelik birçok kıyafetle kombinlemek de mümkün.

kayra_ipek_sal

Gold renk de özel günlerin vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor.

kayra_ipek_sal

Ancak, bu sezon en çok koyu vişne sevilecek. Kırmızının tonlarını sevenler için vazgeçilmez bir renk.

Kayra şallar için Modanisa.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir