Kayra'da Son Büyük İndirim

26 Ağu 2014

kayrada-buyuk-indirim

Kaban manto en sıcak kış stili…Kayra ‘nın “Kış sıcağı” koleksiyonunda göz dolduran kaşe manto-kabanlar, kaz tüğü kaban ve montlar oldukça rağbet görüyor. Keçe grubu da beğenilen ürün grubu arasında.

Keçe ceket, trenchcoat ve kapitone kaplar hem spor hem şık görünümüyle farklılık vaat ediyor. Önü kısa arkası uzun tunikler, göz dolduran kumaş ve tasarımlarıyla hem günlük hem de zarif bir davet giysisi olarak tercih edilebiliyor. Ekose etekler, elbise-ceket takımlar da sonbahar kış sezonunun tercih edilen ürün grupları arasında yer alıyor. Kayra’nın facebook sayfasındaki kendi ürünlerinden oluşan kombin öneri bayanlardan oldukça yoğun ilgi görüyor. Facebook’tan Kayra’ya yazan herkese anında cevap veriliyor ve kombin önerileri iletiliyor. Böylelikle bayanlar daha kolayca şık bir kombin yapabiliyorlar. Kayra’nın tüketicileriyle kombin paylaşımlarının olduğu ayrıca bir bloğu da var. Buna ek olarak facebook sayfasında Türkçe, İngilizce olarak müşterilere pek çok kombin önerisi, stil ipucu, trend bilgisi veriyor. Bunu iki dilli olarak genele yayıyor.

Kayra’da indirim fırsatları kapışılıyor.

kayra-kpk

Kayra-elbise

Kayra-etek-tunik

Kayra-kaban

 

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir