Kayra’dan Aksesuar ve Çanta Koleksiyonu Sürprizi

19 Nis 2015

 

Kayra, 2015 İlkbahar Yaz  sezonu ile birlikte  ilk aksesuar koleksiyonunu beğeniye sunuyor. Elegan ve modern  stili ile koleksiyon yaz renklerinin ve dokuların bir armonisi şeklinde. 3 farklı konseptte hazırlanan çanta koleksiyonunda iş kadınlarına yönelik tasarlanan zarif çantalar bilgisayar, evrakın ve not defterlerini kolayca sığdırılabilme fonksiyonelliğine sahip. Siyah, lacivert ve nude gibi zamansız renklerde sunulan klasik  modeller, bir sezonla sınırlandırılamayacak formlar ile “Modası geçti mi?” telaşı yaşamayacaksınız. Doku oyunları ve zincir detayların elegan görünümleri tamamladığı parçalar ise gündüzden geceye geçişi kolaylaştırmak üzere tasarlandı.

Kayra-Esarp-Canta-Koleksiyonu-2015

Sokak stilinden ilham alan, günlük kullanım ihtiyaçlarına yönelik konseptte yer alan spor-şık tasarımlar, 2015 trendlerini farklı boyut ve tarzlarda, yazın taze renkleri içinde yansıtıyor. Sırt çantaları ise okullu günlerin genç havasıyla beraber dünyamızı sırtımızda taşıma kolaylığı da sağlıyor. 70’li yılların modası bucket çantalar şimdilerde rahat kullanımlarının keşfi ile yeniden yükselişte. Bu sezon hem aksesuar hem giysilerde sıkça rastladığımız püsküllerin yansıttığı bohem şıklığın messenger çantaların düzenli formlarında bir araya gelmesiyle zıtlığın uyumunu en modern biçimde ortaya koyuyor.

Kayra-Esarp-Canta-Koleksiyonu-2015 Kayra-Esarp-Canta-Koleksiyonu-2015

 Kayra’dan, “Ortadoğu bahçeleri” temalı eşarp koleksiyonu

Kayra eşarp koleksiyonu ile takipçilerine “Ortadoğu bahçeleri” temasında 16. Yüzyıl bahçelerinin esintisini yaşatıyor.  Yüzyılları aşıp bugüne ulaşan Nil, Marakeş, İsfahan, Granada ve İstanbul bahçelerinin eşsiz güzelliği her dönem sanatın hemen bütün alanına kaynaklık eder. Güller, bülbüller, uzun selviler, laleler, şakayıklar, nergisler, sümbüller, papatyalar, coşkun akan ırmaklar ve havuzlarıyla bahçeler huzur ve mutluluğa duyulan özlemi anlatır. Su, gölge ve çiçek bahçenin ana temasıdır.

Kayra-Esarp-Canta-Koleksiyonu-2015 Kayra-Esarp-Canta-Koleksiyonu-2015

Kayra Aksesuar Koleksiyonu’nu www.kayra.com.tr de incelemek ve satın almak da mümkün.

Kayra-Esarp-Canta-Koleksiyonu-2015 Kayra-Esarp-Canta-Koleksiyonu-2015

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir