Kayra'dan “Bayram Özel” Koleksiyonu

26 Ağu 2014

kayra-2014-bayram-ozel-koleksiyonu-2

Kayra tutkunları bu yılki ramazan bayramını çok daha keyifli yaşayacak. Kayra’nın bayram özel koleksiyonu bayram sabahı heyecanına farklı bir renk katacak. “Ne giysem?” endişesi yerini, “Bu hoş kıyafetlerin hangisini, ne zaman giysem?” heyecanına bırakacak.

Bayramla uyumlu, tatil havasını da yansıtan spor-şık “davet” kombinleriyle bayram sevincini yaşamak, çok daha mümkün. Kayra’nın bayram özel koleksiyonu, bayram telaşesini yaz sıcağını hissetmeden doya doya yaşayabilmeniz için tasarlandı. İnce ve terletmeyen kumaşların zarif detaylarla buluşup pratik ve rahat şıklığa büründüğü koleksiyon bayramın her ortamında hayatınıza tatlı bir heyecan ve kolaylık serpiştirmeyi hedefliyor. Tunik ve pantolonun ağırlıklı koleksiyonda birbirinden hoş gömlekler, etek ve davet kombinleri yer alıyor.

 

kayra-2014-bayram-ozel-koleksiyonu

Koleksiyon çekimi içerikle hayli uyumlu

Hamamönü, Tacettin Dergahı civarı ve Hacı Bayram’ın mis gibi tarih kokan mekanlarında gerçekleştirilen çekimlerde yer alan kareler, Kayra takipçilerini kimi zaman birbirinden hoş kokuların satıldığı parfümcüye, kimi zaman kitapçıya, kimi kez Arnavut kaldırımlı, ahşap evlerin yer aldığı dar sokaklarda gezintiye çıkararak bayram alışverişi tadında hoş anlar yaşatıyor. Bu bayram Kayra’yla hakikaten çok ama çok farklı olacak!..

kayra-2014-bayram-ozel-koleksiyonu-3

Kayra bayram özel koleksiyonunda kadınların vazgeçemediği tunikleri farklı bir tarzda sizlerle buluşturuyor. Günlük ve özel davetler için alternatif tercihler, bayramda şıklığınızı tamamlayacak.

kayra-2014-bayram-ozel-koleksiyonu-4

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir