Kazzaz Design Artık Tüm Türkiye’de!

02 Eyl 2014

kazzaz

Kazzaz Design yepyeni koleksiyonu ve yeni markası “KZZ” ile tüm Türkiye’de… Ünlü Dünya markalarının ve A+ Designer markaların koleksiyoncusu ve üreticisi olan, Kazzaz Tekstil şimdi iç piyasada… Uzun yıllardır Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Abu Dhabi, Kuveyt, Katar, Umman ve Suudi Arabistan’daki ünlü abaya markalarının tasarım ve üretim süreçlerini yürüten Kazzaz Design, iç piyasada itibarli ve kaliteli ürünleri satmayı hedefleyen bazı butik ve mağazalarla anlaşmalarını yapmaya başladı.

Çok özel koleksiyonlarda özel mağaza ve butiklerle çalışan Kazzaz Grup, özel el dokuması, ipek ve hassas liflerden hazırlanmış zemin kumaşları dokuyarak tasarımlarına hayat vermekte. Özellikle Hac-Umre giyiminde dünyanın en önde markalarının tasarım, koleksiyon ve üretim süreçlerini bizzat yürütmüş. Arap ülkeleri ile de yakın ilişkide olan Kazzaz’ın ürünleri dünyaca ünlü İtalyan, Fransız ve Amerikan markalarla yan yana satılmakta. Kazzaz dünya üzerinde 200’ün üzerinde Avrupa ve Ortadoğulu markalarla koleksiyon üretmiş ve üretimlerini kendi özel atölyelerinde gerçekleştirmiş. Şimdilerde İstanbul etabının ilk ayağı içinde çok özel koleksiyonlar hazırlayan Kazzaz, daha önceleri özellikle Arap ülkelerinde; Harvey Nichols, Saks Fifth, Fashion House, Harrods mağazalarında ürünleri hayat bulmakta. Türk üreticiler ve marka sahipleri arasındaki, Fashion Storelarda malı satışa çıkarılan ilk Türk firmasıdır… El işçiliğinin ön planda tutulduğu bu özel koleksiyonlar, Mekke ve Medine’de birinci sınıf otel ve butiklerden sonra şimdi de Türkiye’de satışa sunuldu. Kısa sürede çeşitli illerden bir çok butik ve mağaza sahipleri dükkanlarında Kazzaz departmanlarını açmaya başladı ve ürünleri hızla satışa sunmakta. Halen Türkiye genelinde görüşmeleri süren Kazzaz Grup, tasarladığı ürünleri raflarda hızla satılmasıyla ve tüketilmesiyle tanınmakta. Önceki deneyimleri ve avrupadaki hızlı satılan markalara koleksiyon satma ve üretim yapma süreçleri, tesettür alanında da piyasada başarıyı getirmiş.

Biz de sizler için Kazzaz Design’ın 2014 sezonu için Modanisa.com’a özel hazırladığı son koleksiyonunu mercek altına aldık.

Kazzaz-design-2014-koleksiyon

Beli Büzgülü Desenli Kazzaz Elbise-Saks

Kazzaz-design-2014-koleksiyon-6

Üzeri Çiçek Baskılı Kazzaz Elbise – Siyah

Kazzaz-design-2014-koleksiyon-8

Önü Çizgili Kazzaz Abaya Elbise – Siyah – Ön Marın Çizgili

Kazzaz-design-2014-koleksiyon-7

Zımba Süslemeli Abaya Ferace – Siyah

Kazzaz-design-2014-koleksiyon-3

Dore Süslemeli Abaya Ferace – Siyah – Chanel Gold Biyeli Kap

Kazzaz-design-2014-koleksiyon-4

Drop Baskılı Abaya Ferace – Siyah – Önü Piramit Gold Taşlı

Kazzaz-design-2014-koleksiyon-5

Önü Desenli Abaya-Ferace

Kazzaz-design-2014-koleksiyon-9

Önden Fermuar Detaylı Tunik

Kazzaz-design-2014-koleksiyon-10

Mint Yeşili 2’li Takım

Kazzaz-design-2014-koleksiyon-11

Tunik-Ceket 2’li Takım

Kazzaz-design-2014-koleksiyon-2

Sarı-Yeşil Desenli Pantolon

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir