Keçe Ürünlerle Sıcak Kış

27 Ara 2015

Soğukları parmak uçlarımıza kadar hissetmeye başladığımıza göre, içimizi ısıtacak kıyafet arayışımıza geçen kış kaldığımız yerden devam edebiliriz. Günlük koşturmamız içinde hareketlerimizi kısıtlayacak kadar kalın parçalar mazide kaldığından,  sıcaklığın en hafif hali olan keçelere yönelmekte fayda var. Son birkaç yıldır aksesuardan çantaya birçok farklı seçenekle karşımıza çıkan keçe, dış kıyafet olarak da altın çağını yaşıyor. Üstelik keçe çocukluğumuzdaki gri, siyah, kahverengi üçgeninin sınırlarını aştı. Keçe artık rengarenk.

kece kaban luvice

Morun en güzel tonunu kürk detaylarla birleştiren Luvice kaban, ara boy olması sayesinde etek kombinleriyle de en az pantolon kombinleri kadar kurtarıcı olmaya aday.

kapsonlu kece yelek livza

Yelek rahatlığından vazgeçemeyenler için spor şıklığın tamamlayıcısı olacak kapüşonlu yelek, kalın keçe kumaşıyla içinizi ısıtacak.

kece kap raiment

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran marsala, etkisini kolay kolay yitirecek gibi görünmüyor. Soğuk havaların giy çık parçasının Raiment keçe kap olmasına ne dersiniz?

derili kece kap pinar sems

İki farklı dokuyu en güzel şekilde bir araya getiren Pınar Şems marka derili keçe kap, günlük hayatta da özel günlerinizde de kullanabileceğiniz temel parçalardan. Şıklığınız dış kıyafetinizden başlamasını istiyorsanız ona bir şans verin.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir