Sokak Stilinin Yeni Gözdesi: Kimono

28 May 2017

 

Son yıllarda sokak stilinde söz sahibi olan parçalar arasına girmeyi başaran kimono, salaş ve rahat formu ile hanımların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Sokak modasında tek parça şıklığı ile gönülleri fethetmeye devam eden tasarımlara ve nasıl kombinlendiklerine birlikte göz atalım istedik!

kimono payet

Özgür ruhun sokağa yansıması olarak göze çarpan bu kombinde yerleri süpüren haki renk bol paça pantolonu, Gucci imzalı siyah zemin üzerine baskılı bir tişört süslüyor. Üzerindeki pul payet detaylar, çiçekli astarı ile sokağın parlayan yıldızı olmayı başarmış gibi görünüyor.

kimono salaş

Geniş kollar ile salaş kesimin birleştiği tasarım, pudranın ve çiçek desenlerinin etkisiyle hafifliyor. Her zaman olduğu gibi iyi bir görünümün altın kuralını uyguluyor ve gösterişli tasarımları basit parçalar ile tamamlayarak stilimize son noktayı koyuyoruz.

kimono floral

Yeşilin en naif tonları bahar çiçekleriyle birleşiyor; kot pantolon ve basic bir üst ile oldukça iddialı bir görünüme kavuşuyor. Güneş gözlükleri ve hasır bir çanta ile de güçleniyor.

kimono etnik

Salaş formu ve etnik desenleri ile oldukça şık bir parça ile karşı karşıyayız. Tek başına günü kurtarabilecek olan bu tasarımı gereğinden fazla aksesuarla boğmak onun görünümüne gölge düşürmekten başka bir işe yaramaz. Abartıdan uzak, sade ve şık kombinler sizi her zaman zirveye taşımaya yetecektir.

kimono desen

Kırmızı ve beyazın etkileyici duruşu ve içindeki desenlerin ahengi ile beğeni kazanan tasarım, güpür detaylar ile taçlandırılmış. Renk karmaşasına meydan vermeden beyaz ve ekru tonlarda sade parçalar ile kombinlenen tasarım, cesur ve iddialı bir görünüm için ideal.

kimono elbise

Alışılagelmişin dışında pantolonlar yerine elbise veya tulumlarla da kombinlenebilen tasarımlar dikkat çekiyor. Siz de kendinizi yormadan dolabınızdaki anahtar parçalar ile sokak modasına uyum sağlayabilir, kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir