Kış Çiçekleri Stilinize Eşlik Etsin

02 Ara 2014

Merhaba Hanımlar;

Çok şanslıyız ki bu sezon  floral desenler yaz aşkımız olarak kalmadı ve  kış sezonunda da renkleriyle hayatımıza enerji katmaya devam ediyorlar. Üstelik sadece günlük hayatımızda değil, kutlamalara giderken hatta iş hayatında da giyebileceğimiz modelleri oldukça sık görmeye başladık. Kış koleksiyonlarında çiçekli kumaştan tasarlanan elbise, pantolon, gömlek ve hatta trençkot olduğu gibi, çanta ve ayakkabılarda da bu trendin yansıması devam ediyor. Peki bu trendi hayatımıza nasıl uyarlayıp, doğru zamanda ve doğru yerde nasıl  kullanacağız?

Floral trendinin nötr renklerle kombinlenerek kullanılması çok önemli. Aksi halde rüküşler kategorisine ilk sıradan girmeniz kaçınılmaz.

coats-fall-winter-2014-2015-7

Ya tek parça abartılı olmayan bir elbise, trençkot seçeceksiniz,

Valentino_fall_winter_2014_2015_collection_Paris_Fashion_Week9

ya da çiçekli etekleri, kalın kazaklar ve uzun çizmelerle kombinleyerek kullanacaksınız. Hem rahat hem kullanışlı olan bu tarz bir kombinle soğuk kış günlerini sıcacık geçirebilirsiniz.

cicekli-elbise

Her tasarımcının koleksiyonunda yer verdiği çiçekli desenlerden küçük de olsa bir parça dolabınıza ekleyerek kendinizi mutlu edebilirsiniz. Bu parça modası hiç geçmeyen çiçek desenli bir eşarp da olabilir.

Sarar Eşarp

 

 

 

 

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir