Kış Rüzgarlarının Etkisine Kapılma Zamanı!

11 Ara 2016

 

Artık güneş etkisini üzerimizden tamamen çekti ve soğuk havalarla başbaşa kaldık. Kış modasına doğadan gelen özel tonlar damgasını vururken; gri, haki, mürdüm, toprak tonları, ekose ve desenler sezonun en canlı trendlerinden olduklarını ispat ettiler. Mükemmel kış uyumunu yakalaman için aradığın her şey Modanisa Dergi Aralık sayısında seni bekliyor!

Sizlere ilham kaynağı olacak ve kış modasını yakından takip etmenizi sağlayacak trend dosyasının çekimi, Modanisa tarafından İstanbul’un en güzel sahil kenarlarından biri olan Kilyos’ta yapıldı.

modanisa-tesettur-giyim-2 modanisa-tesettur-giyim-4

modanisa-tesettur-giyim-5 modanisa-tesettur-giyim-6

Desen oyunları bizlere yazdan emanet! O yüzden, kış kombinlerinde de hakkını vererek kullanmak görevimiz diyoruz. Onlar bize, uzun hırkaları, kaşe kabanları ve oversize modelleri ile ‘bu kış çok şık geçecek’ mesajı verirken biz de buna kayıtsız kalamıyoruz.

modanisa-tesettur-giyim-7 modanisa-tesettur-giyim-8

modanisa-tesettur-giyim-9 modanisa-tesettur-giyim-10

Dingin ve tek renk kullanımını sevenler için de güzel bir haber var: Onlar da trend silüetlerle buluşup soğuklara ayak uydurma konusunda iddialı!

modanisa-tesettur-giyim-11

2017 kışı için cool ve enerji dolu diyebiliriz. Bizden bir öneri, kendinize yakıştırdığınız modelleri ve renkleri bu sene mutlaka çekinmeden kullanın.

Ürünleri daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için görsellerin üzerine tıklayınız.

 

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir