Kışı En Güzel Şehirlere Özel Kombin Önerileri

15 Oca 2016

Kışın en güzel manzaralar eşliğinde yaşandığı Viyana, Berlin ve St. Petersburg şehirlerine uygun kombin önerilerini sizler için hazırladık.

Büyülü Kent; VİYANA

viyana

Soğuk havanın da etkisiyle huzurlu bir sessizliğe bürünen Viyana, keyif ve lezzet duraklarının yanında sanatla iç içe yaşayan bir şehir. Buz pateninin sokak sporu haline geldiği Viyana’da, şıklığından ödün vermeyen sıcak parçalar tercih ederek şehrin ruhuna ayak uydurabilirsin.

 sal-modelleri   kap-pardesu-modelleri kislik-tuylu-eldiven
CV8A1062 copy    IMG_6742 copy
bayan-canta--bej    semsiye-modelleri

 Buz Gibi Bir Kış Masalı; BERLİN

 berlin

Güneşin kış boyunca şehre uğramadığı, karın kaldırımlarla bütünleştiği ve buna rağmen geceleri bile ışıl ışıl yaşanan bir kış var Berlin‘de. Tarihin sokaklarda sergilendiği bu şehirde; kalın bir şişme mont ve sıcak tutan aksesuarların yoksa şehri yaşaman mümkün değil.

   bol-paca-pantolon  tasli-kolyekapitone-mont
 triko-tunik hırka-modelleri bordo-canta
 kıslik-sal-ekoseli bordo-ucuz-salbot--siyah--kislik

Kuzey’in Venedik’i; St. Petersburg

 st.petersburg

Soğuğa rağmen ihtişamını kaybetmeyen bu görkemli şehir; açıkhava müzesi niteliğindeki park ve bahçeleri, çarlık mimarisinin en güzel örneklerini yansıtan yapılarıyla her adımda geçmişini hissettiriyor. Rusya’nın dondurucu kışına yenilmeden bu şehrin tadını çıkarmak için, sıcacık hissettiren ürünlerimize göz at!

yelek-modellerikislik-pantolondesenli-ipek-esarp
kurklu-kabanderi-eldivenderi-cizme

Ürünleri satın almak için üzerine tıklayın!

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir