Kışın Beyaz Gömleğin Üstüne Ne Giyeceksiniz?

17 Oca 2016

 

Beyaz gömleğiniz mi var? Sizin için vazgeçilmez mi? Beyaz gömlek olsun da gerisini uydururum diyenlerden misiniz? Çoğu zaman bugün ne giysem derdinden sizi kurtarıyor değil mi? Peki beyaz gömlek sizi kışın nasıl kurtaracak? Tek başına soğuğa karşı nasıl koruyacak? Hemen harekete geçelim!

Öncelikle kışın beyaz gömleği tek kullanamayacağınıza göre üstüne bir parça daha giyinmeniz gerekecek. Beyaz gömleğin üstüne genellikle ceket tercih edilir. Fakat siz ceketin sıkıcı havasından bunaldıysanız sıcacık pembe hırkayı kullanabilirsiniz. Güzel bir alternatif olan örgü hırka ile asla üşümezsiniz. Farklı tasarımı size sofistike bir görünüm kazandırır. Her yerde her saatte rahatlıkla giyebileceğiniz hırkayı açık gri bir bootie ve kalem etekle kombinlerseniz görenleri hayran bırakırsınız.

 pembe hırka

Eğer elegant bir duruş sergilemek istiyorsanız gri şal tam size göre! Beyaz bir etek giyerek şalın bir yıldız gibi parlamasını sağlayabilirsiniz. Çoğu kadın kışın beyaz giyinmekten kaçınsa da siz cesaretinizle herkesi şaşırtın.

gri şal

Beyaz gömleğin üstüne kareli yeleği kullanarak modern bir görünüm elde edebilirsiniz.  Moda dünyasında popüler olan püsküllerin siyah beyaz yelekte kullanılması trendi yakalamanızda yardımcı olacaktır. Hardal sarısı pantolon etekle kombinleyerek hayatınıza renk katabilirsiniz. Siyah bir bootie ile kıyafetiniz tamamdır.

siyah beyaz yelek

[wa-wps]
Paylaş

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu Nuray Ünver, çeşitli sertifika programlarına katılarak onur ve yüksek onu belgeleri aldı. Modayla ilgili eğitim programlarına katılmaya devam ederken, kendi blogunu yönetiyor ve tesetturgiyim.com'da yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir