Kışın Ev Giyiminde Rahatlık

10 Ara 2016

 

Soğuk havalar etkisini gösterdikçe kış akşamlarının keyfi daha da ortaya çıkıyor. Her mevsimin, her ortamın bir güzelliği var. Yaşanabilir bir hayatı elde etmek hayatın güzelliklerini görebilmek ile başlar. Çoğu insan sıcak havaları severken soğuk havalardan pek keyif almaz. Ancak buna da bir ihtiyaç olduğunu unutmamalı ve anın güzelliklerini yaşamalısınız. Çalışıyor, okuyor ve sürekli dışarıda olmanız gerekiyorsa akşamı iple çekiyorsunuzdur. Peki, akşamları neler yapmayı planlıyorsunuz? Bir kaç saatten ne olur? demeyin. Zihninizi rahat bıraktıktan sonra bir saat bile size güzel şeyler sunabilir. Bir kahve, film, kitap ve en önemlisi rahat giyinmektir. Sıcak çoraplar ve evde rahatlıkla giyebileceğiniz pijamalarla akşamın tadını çıkartmaya hazır olun. Hem uygun, hem kaliteli, hem de şık pijama modellerini gözden geçirmeye ne dersiniz?

esofman-takimi-bordo-gzd-243300-1

Kırmızı eşofman takımı ile akşamları istediğiniz rahatlığı yaşayabilirsiniz. Kışın rengi bordo ve kırmızı hayatınızın her alanında yer alabilir.

250288-1

Pembe sevmeyen yoktur. Pamuklu dokusu, rahatlığı ile günün yorgunluğunu şık bir pijama takımı ile atmaya hazırlanın.

250275-1

Bir pijamadan daha fazlasını hayal ediyorsanız bu model tam aradığınız gibi olmalı!

pijama-takimi-lacivert-sementa-233142-1

Şıklık kadar kalite de önemli ve yıllarca kullanmalıyım diyorsanız Sementa’nın bu modelini gözden geçirmelisiniz. Kalitesi, rahatlığı ile uzun seneler bozulmadan kullanmanın keyfini yaşayın.

pijama-visne-dunya-yildizi-234124-234124-1

Bilekten lastikli ve cepli bu model ev kıyafeti olarak kullanabileceğiniz tarz da… Artık kış akşamlarını rahat, esnek ve keyifli şekilde geçirmek istiyorsanız öncelikle giydiklerinizin rahat olması gerekiyor. Tüm bu modellere göz atmak istiyorsanız tıklayın

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir