Kışın Vazgeçilmezi Keçe ve Kaşe Ürünler

18 Kas 2016

 

Soğuk havalar etkisini iyice göstermeye başlamışken kışlık ürünler de kendini göstermeye başladı. Soğuk havaların en güzel seçimi kaşeler ve keçelerdir. Kaşelerin sıcak tutma özelliği ve keçelerin tiril tiril duruşu, şıklığı ve sıcaklığı bir arada tutuyor. İçerisindeki yün iplikleri sayesinde sıcaklığı fazlasıyla artıyor. Elbette sıcak olduğu kadar şıklık da daima önemlidir. Bu yüzden yeni sezon kaşe ve keçe ürünleri bir araya topladık. Günlük dış giyim tercihinizi keçe ve kaşe mantolarla yapabilirsiniz. Öyleyse yeni sezon ürünlerine hep birlikte göz atalım.

fermuarli-kase-pardesu-siyah-iz-otantik-246087-1

Dış giyimde pardösüsüz dışarı çıkmam diyenler için oldukça şık ve sade bir model…

fermuarli-kase-pardesu-bordo-iz-otantik-246089-1

Aynı modelin mürdüm rengine ne dersiniz? Sürekli siyah giymekten sıkılanlar için oldukça güzel bir tercihtir. Özellikle önündeki fermuarı ile kullanım kolaylığını seveceksiniz.

kase-yelek-lacivert-nurkombin-248031-1

Sadece pardösü ve kap modelleri yok! Aksine oldukça şık ve zarif yelekler de yerini koruyor.

kece-hirka-lacivert-kubra-biriktir-249320-1

Sade ama bir o kadar şık çizgilere sahip olan bu kap modeline ne dersiniz? Özellikle spor giyinmeyi sevenler için oldukça idealdir.

salas-volan-kase-kaban-bordo-kubra-biriktir-249311-1

Peki, bu kapın dökümüne ne dersiniz? Vişne rengi, önündeki bağcığı ve kruvaze gelişi sayesinde şıklığınızı koruyacak.

kapusonlu-kase-kaban-mor-benin-229749-10

Belindeki kalın kemeri, spor tarzı ve rengi ile oldukça ilgi çeken bu kabanı da kış boyunca üzerinizden çıkartmayacaksınız. Serin ve ayaz havalarda dışarıda dilediğiniz gibi dolaşmak istiyorsanız kışlık kabanlarınızı şimdiden almaya başlayın. Daha detaylı modelleri incelemek için tıklayınız

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir