Kışın Vazgeçilmezleri Olan Mont ve Kabanlar

26 Ağu 2014

kisin-vazgecilmezleri-olan-mont-ve-kabanlar

Dış giyim dendiğinde aklımıza gelen mont ve kabanlar gün geçtiçe farklı stil, tarz ve kesimlerde şıklığı bizlerle buluşturuyor. Kışın soğuk günlerinde içimizi ısıtacak olan mont ve kabanlar, çeşitli tesettür giyim markalarının ve tasarımcıların emekleriyle tercihlerimizi kolaylaştırıyor. Mont ve kaban modellerini incelediğimizde tasarımlarda hem tesettürlü hem de açık bayanların ortak kullanabilecekleri parçalardan oluştuğunu görmekteyiz. Bizim size tavsiyemiz kış aylarında daha çok kaşe kabanlar tercih etmenizdir. Ancak farklı kumaşlarla tasarlanmış kaban ve mont modellerine de çokça rastlamak mümkün. Yünlü kaşmir kabanlar, ekose ve kazayağı desenli kaşe kabanlar bayanlar tarafından çok beğenilmektedir. Bulunduğunuz mekana göre klasik, günlük ya da spor kaban modelleri, tercihlerinizi kolaylaştıracak ve uyumlu giyinmenizi sağlayacaktır.

mont-kaban-japon-style

Kürklü mont modelleri 2014 kış sezonunda çok fazla karşımıza çıkmakta. Özellikle kapşonlu kürk kabanlar ve şişme montlar soğuk havalarda kurtarıcınız olacaktır.

mont-kaban-zuhre-3

Şıklığınızı göstermek için dış kıyafetlerinizden kurtulmanıza gerek yok.

kirmizi-mont-kaban-modelleri

Çarpıcı ve iddialı görünmek için kırmızı, kaban ve montlarda ilgi çekici olan ve şıklığınızı en belirgin hale getiren renktir.

mont-kaban-zuhre mont-kaban-zuhre-1 mont-kaban-zuhre-2

Zühre, Armine, Mango ve daha birçok büyük tesettür giyim markaları tarzınızı yansıtacak modelleri tasarlamakta ve sizlere sunmaktadır. Birbirinden şık kaban ve montlarla güzelliğinize güzellik katın.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. nergis diyor ki: Aralık 9, 2014 at 21:18:51

    Kapsonlu ici kurklu beyaz kabannin satis yerini bulmsmiza yardimci olurmusunuz please…

  2. sema diyor ki: Ocak 18, 2015 at 12:45:09

    kapşonlu kürk kabanlar ve şişme montlar diye gösterdiğiniz resim çok güzel beğendim ama çok kısa bunların pardesü gibi uzunu yokmu hep kısa bn kısa giymiyorum bu modelin uzununu yapabiliyomusunuz yada varmı ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir