Kışlık Elbiselerde Büyük Beden Stili

19 Kas 2015

Her ne kadar havalar hala ne yapacağına karar verememiş olsa da, biz çoktan kışlıklarımızı çıkarttık. İhtiyaç listemizi yapıp araştırmalarımıza başladık, listedeki her maddenin yanına birer tik atmaya can atar olduk. Eskilerin yerini yenilerin almaya başladığı ve tabiat da dahil olmak üzere her şeyin yenilendiği şu mevsimlerde, biz de farkında olmadan yenileniyoruz. Bizimle beraber tabii ki gardıroplarımız da yenileniyor. Büyük beden tesettürlü hanımların en sık tercih ettiği parçalardan birisi olan elbiselerden, kış aylarında içinizi ısıtacak birkaç modeli sizler için bir araya getirdim. elbise--yesil--ipekdal

İpekdal markasının leopar ve yeşil uyumunu bir araya getirdiği bu modelde sezonun en hit trendlerinden birisi olan deriye de yer verilmiş. Geniş kol evleri ve çan kesimi ile vücuttaki kusurları da ustalıkla gizleyecektir. İçerisinde yer alan renk çeşitliliği sayesinde birçok farklı renkle de kombinlenebilir, eğer hem kullanışlı hem de rahat bir model istiyorsanız bu ürüne göz atmayı unutmayın. rose-jakarli-elbise--siyah--nesrin-emniyetli-157071-1

Büyük bedende farklı tasarım denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisi Nesrin Emniyetli. Emniyetli yine özgün tasarıma sahip bu elbise ile adının hakkını veriyor. Senenin birçok trendini bir araya getiren tasarımda dantel deseninin yanı sıra defilelerde sıkça denk geldiğimiz barok tarzı çiçeklere de yer verilmiş.

vilan-kendinden-ceketli-elbise--bordo--melisita-159123-1

Klasik ve modern çizgileri ustalıkla bir araya getiren Melisita markası çizgisinden yine şaşmamış. Özellikle orta yaşlı hanımların iş ortamında da rahatlıkla kullanabileceği Vilan elbise kışın favori renkleri olan siyah ve bordo ile bezenmiş.

Görsellere veya buraya tıklayarak ürünleri daha detaylı inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir