Kışlık Ofis Kombinleri

30 Kas 2015

 

Çalışma hayatı, her sabah uyanıp bugün ne giysem sorusu ile karşı karşıya kalmaktır. Peki, nasıl giyinirseniz gün boyu rahat edersiniz? Bu sezon neler moda? Sonbaharın son günlerinde değişken havaya karşı, kurtarıcı parça olarak tercihinizi yine bu sezonun trendi olan hem rahat hem de şık pançolardan yana kullanabilirsiniz. Bu sezon pançoların her zevke hitap eden modelini bulmak mümkün.

panco-modelleri

Çalışan bayanların hem zamanı hem de rahatlığı önemlidir. Sizler için hem zorluk olmaması hemde vakit alaması için iş yerinde namaz kılmak isteyen bayanların abdest almasını kolaylaştıracak parçalar seçmelerini tavsiye ederiz.

tesettur-kombin

Ofis kombinlerinin her sezon olduğu gibi bu sezonda vazgeçilmezi tabi ki siyah beyaz ikilisi. Diğer yandan yeni trend ise bordo ve kahve tonları oldu. Ve tabi ki uyumlu olmak, doğru uyumu yakalamak için aksesuar tercihinize özen göstermelisiniz. Çünkü, zevkleriniz ve stiliniz detaylarda gizlidir.

 tesettur-kombin

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir