Kışlık Spor Kombinler

28 Kas 2015

Tesettür kombin yazılarını benim dışında özleyen var mı? Kış demek, daha fazla sorumluluk daha fazla iş demek. Bu yüzden de haftasonları daha bir önemli. Pazar gecesinden itibaren cuma akşamını bekler halde buluyoruz kendimizi. Benim buna en iyi çözümlerimden birisi, haftasonlarını mümkün olduğunca sevdiğim aktiviteler ile geçirmek ve beş günün yükünü omuzlarımdan atmak.

Bu sezonla ilgili en sevdiğim şey bütün rahat parçaların trend olması. Benim gibi spor giyinmeyi seven rahatına düşkün insanlar için mağazalar oldukça ilgi çekici şeylerle dolup taşmaya başladı. Salaş hırkalar, bol kazaklar, kocaman uzun sweat shirtler, sırt çantaları, birbirinden güzel spor ayakkabılar ve tabii ki bol kesim boyfriend jeanler. Şıklığın rahatlıkla buluştuğu ender moda dönemlerinden birinin içindeyiz nihayet, sınırları fazla zorlamadan bundan faydalanmak gerek değil mi?kışlık tesettür kombini

Her ne kadar her meslek grubunda mümkün olmasa da, şıklık tanımının değişmesi iş kıyafetlerini de etkiledi, eskiden sadece etek giyilebilir diyen bir çok kurumda artık pantolonun rahatlık ve özgürlüğünün yerleştiğini görüyoruz. Tabii tüm bunlara rağmen yine de bir kot bir tişört modunu iş yerine taşımak ne yazık ki pek mümkün değil. Bu yüzden size bütün rahatlık unsurlarını bir araya getiren bir haftasonu kombini sunuyorum. tesettür giyim hafta sonu kombini

Uzun balıkçı yaka salaş kazaklar, bu sene neredeyse her mağazada var. Bu kazaklara benim en yakıştırdığım renk ise gri. İçinden pamuklu bir body giyinerek kendinizi bunaltmadan ısıtabilirsiniz. Alt giyim olarak da, bir kot ile spor ayakkabılarınızı geçirerek, sırtınıza bir çanta atın. Sevdiğiniz ne varsa çıkın ve yapın.

İyi haftasonları!

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir