Hafta Sonu Kombini

17 May 2015

Bu sene havalarda bir gariplik olduğunu hep birlikte teğit ettik. Ancak artık soğuk-sıcak derken güzel güneşin yüzünü hep birlikte görmeye başladık. Hafta sonu da gelmişken bu pazar gününde ailemizle, arkadaşlarımızla bir yerlere gitmeye ne dersiniz? Bütün hafta koşturmalar ve o topuklu ayakkabılardan sonra rahat giyinebileceğiniz bir gün var. Şıklığınızı bozmadan rahat giyinmek elbette mümkün. O halde renklerin büyülü dünyasından sizin için güzel bir kombin önerim var.

hafta sonu

Dolabınızı şöyle bir karıştırın. Yeni sezonda mutlaka aldığınız ve eski sezonda temin ettiğiniz parçalara bakın. Asil yeşil, asit sarı bu sezonun favori renklerinden. Bu sezon temin ettiğiniz pantolunu pembe ve mor detaylarla kombinleyin. Mor ayakkabı ve çantanız olmasa bile takılarınıza göz atın. Amaç, örnek verilen kombindeki gibi giyinmeniz değil, kendi tarzınızdan bir şeyler yansıtmanız. O zaman daha fazla geç kalmadan dolabınızı hızlıca karıştırın ve bu güzel pazar gününde kendinizi dışarı atın. 🙂

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir