KOMBİN YAPMAK ARTIK ÇOK KEYİFLİ

26 Ağu 2014

merve3

Tesettürlü bayanlar için kombin önerilerini konu aldığımız bu yazımızda; sizler için derlenen ve uygun parçaları bir araya getirerek kombin önerileri sunan Modanisa kombinlerini hazırladık.

Alışveriş yapmayı seviyorsunuz fakat parçaları birleştirmekte ve kombin yapmakta zorlanıyorsanız, işte tam da bu noktada modanisa devreye giriyor. Zamanınızı sizden daha çok düşünerek, alışverişlerinizin daha verimli hale gelmesini sağlıyor.

Linke tıklayarak ürünlere ulaşabilir ve uygun beden ve renk seçenekleriyle kendi stilinizin dokunuşlarını yaparak keyifli alışveriş yapabilirsiniz.

Kombin yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var. Bunları göz ardı etmeden alışveriş yaptığınız taktirde kendinize uygun kombini oluşturacaksınız. Şimdi bu hususlar nelerdir bir göz atalım;

– Öncelikle hangi renk veya hangi desen olursa olsun abartıdan kaçının. Çünkü tasarım kıyafet ne kadar güzel olursa olsun aşırısıya kaçtığınız da mutlaka basitleştirirsiniz.

– Çok fazla desenli ürünleri bir arada kullanmayın. Floral desenli bir ceket tercihinde bulunduysanız onu kombinleyeceğiniz alt giyim mutlaka minimal çizgiler taşımalı. Dengeyi korumalısınız.

– Şal veya eşarp tercihlerinizi yine kombini dengede tutacak ölçüde olmalıdır. Yoğun hareketin bulunduğu bir tunik modeline sade bir şal veya eşarp kullanın.

Önemli olan kombin yaparken abartmamak… Çünkü bazen herkesin hayran kaldığı tasarımları bir araya da getirseniz, birbirlerine uygun parçalar değillerse hoş olmayacaktır, hatta tasarım ürünlerin kendilerini sergilemesini de engellemiş olacaksınız.

Kombin yapmayı sevmeyen bir yapıdaysanız veya “bu işi bir türlü yapamıyorum” diyorsanız modanisa’nın sizler için hazırladığı kombinleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Sizin stiliniz hangisi ?

merv1merve2

merve4

 


Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir