Kotlarda Yeni Moda!

30 Dec 2016

 

Yarım asırı aşkın bir süredir hazır giyim sektöründe söz sahibi olan kot kumaşlar her sezon olduğu gibi bu sezonda çok renkli. Birbirinden özgün ve modern tasarımlar ile hayat bulan kot, yeni bir akım ile karşımızda. Kot da yeni moda da neymiş dediğinizi duyar gibiyim, gelin kotun yeni trendine birlikte göz atalım.

çift renkli kot

Özgün ve konforlu seçimleriyle sokak modasına damgasını vuran stil ikonlarının yeni keşfi olan çift renkli kotlar ilk bakışta biraz aykırı gibi görünse de renk geçişleri, kalıpları ve birbirinden farklı tasarımlarıyla ilgi odağı olmayı başaran parçalardan. Onu bu kadar popüler yapan da bu sıra dışı çizgisi olsa gerek.

çift renkli kot2

Kimi zaman sneakers kimi zaman stilettolar ile başımızı döndüren bu şık tasarımlar stilinizi ve duruşunuzu farklı kılacak joker parçalardan. İlk bakışta üzerinizde taşımak biraz riskli gibi görünse de doğru parçalar ile kombinlendiğinde ne kadar iddialı ve başarılı olduğunu görebilirsiniz.

çift renkli kot3

Bu tasarımlar çok güzel ama nereden bulurum diye sorular sorabilirsiniz. Bence sokak sokak mağaza mağaza aramanıza gerek yok. Kendi kot pantolonunuzu kendiniz tasarlayabilir ve stilinizle fark atabilirsiniz. Eski kotlarınızı feda ederek birkaç denemede kot da yeni moda akımına sizde katılabilirsiniz.

çift renkli kot4

“Nasıl kombinlesem” diye kara kara düşünmenize gerek yok. Zaten oldukça çarpıcı bir forma sahip olan çift renkli kotlarınızı basic parçalar ile kombinlemekde fayda var. Zira her kombinde tek bir altın parça yeterli. Dümdüz bir gömlek, basit bir kazak veya sade bir hırka işinizi görmeye yeter de artar bile.

Modanisa.com’da bulunan kot parçaları incelemek için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *