Koton Palto ve Kaban Modelleri

25 Nov 2016

Kış bu sene ülkemize oldukça geç geldi. Gerçekleşen rötarı da geçiş dönemini bizlere yaşatmadan telafi etmeye çalıştı. Öyle ki bir gün hırkalarla gezerken ertesi gün paltolara geçmemiz gerekti. Durum böyle olunca aheste aheste yaptığımız kış alışverişlerine de hız kazandırdık. İhtiyaç listesindeki maddeleri bir bir doldurmaya başladık. Haliyle söz konusu kış gardırobu olunca en önemli olan parça da paltolar oldu. Bu sene birbirinden farklı tarzlarda paltoların vitrinlerde yerini aldığını görüyoruz. Seçenekler oldukça geniş. Dış giyimde ürün çeşitliliği oldukça geniş olan markalardan birisi de Koton. Geçtiğimiz sezon Modanisa’da satışlarına başlayan Koton markasına ait paltolardan en çarpıcı modelleri sizler için derledik.

desenli-kaban-yesil-koton-231931-1

Son senelerde oldukça popüler olan modellerden birisi ile başlamaya ne dersiniz? Erkek yaka paltolar son yıllarda oldukça popüler. Bu yakayı özellikle uzun ve düğmesiz, kuşaklı modellerde görüyoruz. Hem maskülen hem de feminen tarza kolayca adapte olan erkek yaka paltolar, trend bir görünümü yakalamanın kestirme yolu.

citcitli-mont-kirmizi-koton-230268-1

Kış olduğu zaman birçoğumuz koyu ve soluk renklere geçmeye başlıyoruz. Ama çoğunluğun böyle olması herkesin aynı olacağı anlamına gelmiyor elbette. Mevsim ne olursa olsun renk ve desenlerden vazgeçmeyenler için harika bir önerimiz var! Çiçekli mont ile kışa baharı getirmeye ne dersiniz?

dugmeli-kap-siyah-koton-232041-232041-1

Trençkot modeli genellikle bahar aylarında tercih ettiğimiz bir model. Ancak Koton bu kült modeli alıp kışlık kumaşlar ile birleştirmiş. Özellikle klasik ve spor parçaları sevenlerin gardıroplarında mutlaka bulundurmaları gereken bir parça ortaya çıkmış.

cepli-kaban-bej-koton-231703-1

Palto modellerinde son senelerde sürekli olarak yükselmeye devam eden tek bir trend var: MASKÜLEN kesimler. Özellikle spor-şık tarzı benimseyen kadınların gardıroplarına çok yakışıyorlar.

 cep-detayli-kaban-kirmizi-koton-231696-1

Bu paltoların en sevdiğim özelliği spor ayakkabıyla da stiletto ile de sakil durmaması. Bu uyumlulukları sayesinde her renkte ayrı güzel görünüyorlar. Gri renkte de kırmızı renkte de olsalar askılarda sizi kendilerine çekiyorlar.

dugme-detayli-fermuarli-mont-koyu-haki-koton-231985-1

Dış giyimde sezonun en gözde rengi haki. Her model ve tarzda parçaları bu renkte sık sık görmeye hazır olsanız iyi olur. Tabii ki haki rengi dış kıyafet dendiğinde aklımıza ilk olarak parkalar geliyor. Koton’un Sonbahar/Kış koleksiyonunda birçok farklı haki mont seçeneği var. İçlerindeki favorimiz ise kapüşon ve kapitone detayları ile bu model oldu.

Tüm ürünleri incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *