Kuaybe Gider 2015'16 Kış Koleksiyonu

20 Kas 2015

Hareketli geçen podyumlar ve moda haftaları sonrasında vitrinlere yansıyan yepyeni trend, desen ve renkler… Her zamankinden daha renkli geçecek bir kış mevsimi bizi bekliyor!

Soğuk kış günlerine çeyrek kala, sıcak tutan parçaların eksikliğini daha çok hissetmeye başlıyoruz. “Kışın beyaz giyilmez” klişesi son yıllarda hükmünü yitirmiş olsa da, açık renklere karşı mesafeli durmaya hala devam ediyoruz. Moda dünyası bu durumu değiştirmeye kararlı olmalı ki; özellikle gri ve ekru renkleri bu sene vitrinlerde daha sık görmeye başladık. Koleksiyonlarda açık tonlara yer verilse de, sezonun canlı renk trendleri sayesinde monoton günlerin havasını değiştirmek de mümkün.

Tesettür giyim sektöründeki moda tasarımcıları da, sezon trendlerinden geri kalmayan tasarımlarıyla en ünlü moda evlerini aratmıyor. Gitgide artan çeşitlilik, işlevsel ve estetik modeller, kaliteli işçilik ve son moda kalıplarla, her geçen gün daha da güçlenerek yollarına devam ediyorlar. Tesettür giyim moda tasarımcısı denilince çizgisiyle farkını ortaya koyanKuaybe Gider, kış sezonu için hazırlığı kapsül koleksiyonla sıcak bir kıştan daha fazlasını vaat ediyor. Sonbahara özel olarak hazırladığı Golden Bohem Koleksiyonu‘ndan sonra, elbise,palto ve etek modelleriyle kışa sıcak bir merhaba demek isteyenlere sesleniyor. Her parçası özenle hazırlanan zamansız tasarımların yer aldığı bu koleksiyona hep birlikte göz atmaya ne dersiniz?

kuaybe-gider-2016-sonbahar-kis kuaybe-gider-2016-sonbahar-kis

kuaybe-gider-2016-sonbahar-kis kuaybe-gider-2016-sonbahar-kis

kuaybe-gider-2016-sonbahar-kiskuaybe-gider-2016-sonbahar-kis

kuaybe-gider-2016-sonbahar-kis kuaybe-gider-2016-sonbahar-kis

kuaybe-gider-2016-sonbahar-kis kuaybe-gider-2016-sonbahar-kis

 

Kuaybe Gider 2015’16 Sonbahar / Kış Koleksiyonu için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir