Kuaybe Gider Golden Bohemia Koleksiyonu

03 Eki 2015

Tesettür giyim markaları arasında ayrı bir yere sahip olan bir tasarımcı konuğumuz; Kuaybe Gider. Özellikle minimal ve retro çizgilerin hakimiyetindeki koleksiyonlarına oversize kesimlerle şekil veren tasarımcı; pantolon, tunik, gömlek ve klasik olmaya aday elbise ve etek modelleriyle her sezon adından söz ettirmeyi başarıyor. Tesettür giyime alternatif bir stil penceresinden bakan Kuaybe Gider, ciddi bir stil kazanmanızı sağlayacak kıyafetlerin yanında, eğlenceli tasarımlarıyla da soğuk kış günlerine sıcaklık katıyor. 2015-2016 Sonbahar/Kış sezonunda da adından söz ettirecek tasarımlar yine Kuaybe Gider markasından çıkacak. Serin havalara eşlik edecek kap modelleri, stilinize hareket katacak püsküllü yelek ve desenli tuniklerin yanı sıra sade çizgisini koruyan ve elegan duruşunu ortaya koyan gömlek ve etekler bu koleksiyonda yer bulacak. Özellikle sezonun renk trendlerine atıfta bulunan toprak tonlarını bu koleksiyonda sıkça göreceğiz. Golden Bohemia Koleksiyonu‘nda bohem tarzın etkisi altına giren podyumlardan günlük kullanıma elverişli modeller ortaya çıkaran Kuaybe Gider, düğmeli kot etek&gömlekleriyle favorilerimiz arasında yer alacak. Koleksiyona hep birlikte göz atmaya ne dersiniz? Tüm ürünleri detaylı incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Kuaybe-Gider-Golden-Bohemia-Koleksiyonu  Kuaybe-Gider-Golden-Bohemia-Koleksiyonu Kuaybe-Gider-Golden-Bohemia-Koleksiyonu Kuaybe-Gider-Golden-Bohemia-Koleksiyonu Kuaybe-Gider-Golden-Bohemia-Koleksiyonu  Kuaybe-Gider-Golden-Bohemia-KoleksiyonuKuaybe-Gider-Golden-Bohemia-Koleksiyonu Kuaybe-Gider-Golden-Bohemia-Koleksiyonu Kuaybe-Gider-Golden-Bohemia-Koleksiyonu

Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir