Kuaybe Gider Yeni Sezon Koleksiyonu

01 Kas 2016

 

Zahmetsiz olduğu kadar, sıradışı tasarım detaylarıyla net bir stil çizgisi oluşturan Kuaybe Gider; yeni sezon koleksiyonu ile muhafazakar modaya alternatif şıklık katıyor. Soluk renkler, grafik desenler ve ince ayrıntıların birleşimiyle orjinal bir hava kazanan koleksiyon, takım halinde kullanılabilen entegre parçaların yer aldığı bir bütün. İtalyanca açık gökyüzü anlamına gelen  “Cielo Sereno” ismini taşıyan 2016-17 Sonbahar/Kış koleksiyonu, genelde maskülen tarzda az desen içerse de; astarlarda kullanılan desenli kumaşlarla farkını ortaya koyuyor.

Krizantem, petrol, gri ve siyah gibi trend renklere yer verilen tasarımlarda, şifonun feminen havasını kıran modern desenli tamamlayıcı parçalar da dikkat çekiyor. Elbiseler ve bluzların etek uçlarında kullanılan volan detayların romantik bir esinti kattığı, asimetrik kesimlerin minimal stile öykündüğü ve yıldızı giderek yükselen culotte pantolonların her renkte çalışıldığı, her biri zamansız bir stile sahip olan tasarımlar tek bir sezonla sınırlı kalmıyor.

Farklı renkte çalışılmış bir abiye elbise modeli ve payetli frak ceketiyle, Kuaybe Gider koleksiyonu özel günlere hazırlananlar için de değişik bir tercih oluşturuyor. Özel dokuma tencel cupro kumaşın yumuşak dokunuşu, uçuşan hafif dokulara hayat veriyor. Uzun ceketler, derin yırtmaçlı tunikler, bol pantolonlar, sırttan düğmeli paltolar ve biyeli elbiseler, koleksiyonun ana modellerini oluşturuyor.

kuaybe-gider kuaybe-gider kuaybe-gider kuaybe-gider kuaybe-gider kuaybe-gider kuaybe-gider kuaybe-giderkuaybe-gider kuaybe-gider  kuaybe-gider  kuaybe-gider

kuaybe-gider kuaybe-gider

 

 

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir