Küçük Prenseslere Özel

21 Apr 2016

Küçük prenseslere özel, hayallerini süsleyecek ve ebeveynlerinin de onayını alacak çok tarz önerilerimiz var.

Yaz geliyor ve küçük prensesler iyi biliyor ki düğün ve davetler en büyük kabuslarımızdan biri. Abiye yok, olsa da giyilemeyecek kadar kötü. Günlük giymeyi tercih edersek, evdekilerin bakışı daha da kötü. Kendimiz seçim yapmak istesek, fazla baskıya maruz kalmaktansa bir kot bir tişört giyer çıkarız. İşte bu noktada devreye giriyoruz… Hem ebeveynlerinizin onayını alacak, hem de mağazada baskıya maruz kalmayarak kolaylıkla bu işi çözecek seçimlerimiz var.

Tesettürlü giyinmeye karar veren genç kızlarımızı da unutmadık. Abiyeden günlük giyime, dilediğiniz gibi her davete uyarlanabilecek parçalara kadar bir çok öneriden biri sizin zevkinize göre olabilir.

küçük prenses

“Büyüdük ama o kadar da değil” mesajı içeren bu tunik ile, hem genç hem de yetişkinler kadar şık görünmek mümkün. Kordon süslemesi ise bu şıklığa cici bir hava katıyor.

Tunik: 69,90 TL

PRENSES

Tam kap giyme mevsimi geldi derken, sıkıcı renklerden sıyrılmış bu modeli çok seveceksiniz. Üstelik renk tonu daha eğlenceli, tarzı ise daha genç. Yaz kış giyilebilir olması ve yeni sezon indirimi ile incelemeniz gerekenler arasında.

Fermuarlı Kap: 124,90 TL.

ELBİSE

Kot kumaşları, gençliğin enerjisini yansıttığından dolayı seviyoruz. Bayramda, davette, her ortamda giyilebilecek kot bir elbiseden daha güzeli yok. Üstelik dilediğiniz renk şalla da kullanabilirsiniz.

Kot Elbise: 195,00 TL

KÜÇÜK PRENSESLERE

İspanyol paça pantolonlar, hem daha zayıf hem de olduğunuzdan daha uzun görünmenizi sağlayacak parçalardan. Hem indirim hem de geniş renk seçeneği yüzünden seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Hesabınıza tanımlanmış kupon kodu ile, birden fazla kot alabilir, yaz mevsimine en şık halinizle merhaba diyebilirsiniz.

İspanyol Paça Pantolon: 54,90 TL. 

EŞOFMAN

Giymekten en çok zevk aldığımız parçalardan biri kuşkusuz eşofmanlar. Hem rahat hem de her yerde giyebildiğimiz eşofman takımları tesettürlü giyinmeye karar verdiğimizde giyilmesi imkansıza dönüşüyor. Bu eşofman üstü, uzun boy ölçüsü ve muhteşem rengi ile kurtarıcınız olacak. Kumaşının kalitesi ise uzun yıllar kullanabilmeniz için en iyi kumaştan üretilmiş.

Eşofman Üstü: 89,00 TL.

Küçük prenseslere özel daha fazla modele göz atmak için buraya tıklayın.

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *