Leopar Desen

18 Kas 2014

Leopar, panthera cinsinin 4 büyük kedi türlerinden biridir. Doğanın vahşi hayvanlarından birisi olsa da estetik görüntüsü hoş bir hayvandır. Moda da deseni konusunda vazgeçilmezler arasındadır. Hemen hemen her dönemin modasında leopar desene yer verilir.

Bazı modacılar leopar desene yer verirken bazıları hiç yer vermez. Yani modacılar ya da tüketiciler olsun fark etmez bazıları çok sever bazıları ise hiç sevmez.  Çünkü herkesin kolaylıkla seçip giyebileceği bir desen değildir.

Bana göre iddialı ve herkese yakışmayan bir desen. Bunun için leopar desenli bir şey alırken sırf moda diye alınmamalı. Eğer alıyorsak da fazla abartıya kaçıp komple leopar desene bürünülmemeli. Örneğin; sade bir etek veya pantolon üzerine bir bluz ile kombinlenebilir.

Uzun-Siyah-Etek-Üzerine-Leopar-Desenli-Bluz-Altın-Rengi-Kemer-Çanta-Kayra-Abiye-Modeli

Özellikle kilolu bayanlar leopar deseni fazla tercih etmemeli. Çünkü bu tarz desenler kendilerini olduğundan daha fazla kilolu gösterecektir. İllaki leopar desenli bir şey kullanmak istiyorsanız tercihinizi eşarp, takı, ayakkabı veya çantalardan yana kullanabilirsiniz. Leopar desen zarif aksesuarlarda her zaman çok hoş bir görüntüye sahiptir.

Aker_Tesettür_Giyim-2013-2014-Sonbahar-Kış-Koleksiyonu-07

LEOPAR-ceket1

 

Adsız

 

Page-51

 

 

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir