Los Banditos İle Sokak Modası

24 Dec 2015

Giyinirken özgür kalmayı seviyoruz. Ancak moda bazı özgürlükleri zaman zaman hayatımızda kısıtlayabiliyor. Çünkü modanın her sezon belirli bir kuralı vardır. Renkler, desenler, kumaşlar o sezona göre belirlenir  ve size kendi uyumunu sunar. Moda severler de bunun böyle olması gerektiğini düşünerek hayatına almaya çalışır. Ta ki; bu böyle gitmez diyen bir grup gençlik kendini yansıtan parçaları dilediği gibi kullanmaya başlayana kadar. Tak-takıştır, giy-çık ve rahatına bak düşüncesiyle hareket eden gençliğin bu tarzı şimdililerde azımsanmayacak kadar çok. Bu demek oluyor ki; moda her ne kadar şıklığı, uyumu size söylese bile, insanlar rahat ve düşünmeden giyinmeyi daha çok seviyor. İşte gençliğin ortaya çıkardığı bu akıma sokak modası diyoruz. Peki, sokak modasını tesettürlü gençler benimseyemez mi? İşte, tam bu sırada Los Banditos markası devreye giriyor.

anvelop-pantolon--siyahbeyaz--los-banditos-167789-11

Anvelop kesimli siyah-beyaz pantolon tam da sokağın rahatlığına uyum sağlıyor. Hem bol, hem şık görünümlü pantolonu kısa bluzlarınızla kombin edebilirsiniz.

dugmeli-bluz--kirmizi--los-banditos-167797-1

salopet-pantolon--siyah--los-banditos-167785-1

Sizde salopet sevenlerden misiniz? Rengarenk, desenli ve rahat salopet modelleriyle caddenin tadını çıkartın. Artık giyinmenin net bir kuralı olmadığını keşfetmek için sokakların gücünü kullanabilirsiniz.

salopet-pantolon--asker-yesili--los-banditos-167784-2

cepli-etek--petrol-mavisi--los-banditos-167741-1

2016 sezonunda aplike tarzı ceplerin trendini yaşayacağız. Aplik cep tarzının sokak modasına yansıyacağı etek modellerinden sadece birisidir. Üstelik Los Banditos ile hemen sahip olabilirsiniz.

etnik-desenil-tunik--siyahbeyaz--los-banditos-167731-1

Tuniklerden, yeleklere ve şalvarlara kadar caddenin enerjisine rahatça uyum sağlayacağınız tasarımları bulabileceğiniz marka ile tanışmalısınız. Artık giyinirken düşünmemeli ve modayı üzerinizde dilediğiniz gibi taşımalısınız. Birbirinden farklı asimetrik kesimli elbise, tunik modelerine kadar görmek mümkün. Hayal ettiklerinizi tasarlayan Los Banditos markası ile tanışmak için tıklayın.

desenli-yelek--beyazsiyah--los-banditos-167762-2

salvar-pantolon--kircilli-gri--los-banditos-167771-5

 

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *