Luvice 2016 2017 Sonbahar Kış Sezonu

14 Eki 2016

 

Giyim bir insanın kişiliğini değil ancak, kişiliğinin dışa vurumunu yansıtır. Özellikle giyimine önem veren ve buna çok dikkat eden insanlar için bu böyledir. Eğer siz de giyiminizle içinizdeki kişiliği dışarı vurmak istiyorsanız, Luvice markasının yeni modellerini tercih edebilirsiniz. Havaların giderek soğuması ve hafiften serinlemesi ile birlikte kıyafet arayışına girmiş olmalısınız. Aniden bastıran yağmurlar, birden açan güneş derken ne giyeceğiniz şaşırmanız normaldir. Ancak Luvice 2016-17 Sonbahar – Kış Koleksiyonu sayesinde buna dur demeniz mümkündür. Rahat, şık ve hava değişimlerinde yaşadığınız zor anlarınızda kurtarıcınız haline gelecek parçaları gözden geçirebilirsiniz. İşlerinize kolayca odaklanmak ve şıklık yaşamak istiyorsanız Luvice’nin yepyeni modellerine hep birlikte göz atalım.

gizli-dugmeli-kap-petrol-luvice-224566-1

Bir soğuk, bir sıcak diye sıkıntı çektiğiniz bu havalarda önden düğmeli bu kap yardımcınız olacak. Rahatlığı ve şıklığı sonuna kadar yaşayacaksınız.

naturel-kapusonlu-kap-haki-luvice-224569-3

Natürel kumaşı sayesinde rahat bir nefes alacaksınız. Çünkü doğal kumaşlardan üretilen kıyafetler daima bedeniniz için en iyisidir. Yine bu kap sayesinde aniden değişen havalara karşı hazırlıklı olacaksınız.

salas-tunik-bordo-luvice-229727-3

Kadife, bu sezonda oldukça moda! Ve bu salaş tunik ile birleşirse harika görünecek. Günün en iyi kurtarıcı parçaları arasında yer alabilir.

garnili-elbise-haki-luvice-213559-1

‘Hep aynı tarz olmaz! Bazen değişiklik iyidir ve şaşırtmayı severim.’ diyenlerden misiniz? O halde bu elbise dolabınızın yeni parçası olabilir.

gizli-dugmeli-pardesu-kiremit-luvice-208003-9

‘Pardösüsüz olmaz’ diyenler için gizli düğmeli bu model, stilinize oldukça hareket katacak.

pile-detayli-tulum-bej-luvice-208002-1

Yeni sezonda en çok tulumları seveceksiniz.

kece-kap-antrasit-luvice-162448-10

Serin havalarda keçe kap ile sıcak günler geçirmenin tam zamanı… O halde Luvice markasının tüm modellerini görmek için tıklayın…

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir