Luvice özel tasarım koleksiyonu ile sadece Modanisa.com’da!

17 Eyl 2015

Türkiye’nin ilk, dünyanın bir numaralı muhafazakar giyim sitesi Modanisa.com, ilhamını doğadan alan Luvice Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu stil sahibi kadınlar ile buluşturdu.

Modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınların tercihi Modanisa.com’da, moda trendleri yansıtan, farklı zevk ve ihtiyaca göre binlerce seçenek bulunuyor. 300’ü aşkın marka ve ünlü modacıların Modanisa.com’a özel hazırladığı tasarımlar, moda severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Doğanın etkileyici renk tonları ve kadının feminen duruşundan ilham alan çizgilerle tasarım yolculuğuna başlayan Luvice, ilk kez Modanisa.com’da satışa sunulan markalar arasında yerini aldı. Markanın “Masumiyetin Yaşı” ismini taşıyan sonbahar kış koleksiyonu, stil sahibi kadınlar için birbirinden şık seçenekler içeriyor.

Luvice ile maskülen tavır bitiyor! 

2015/16 Sonbahar-Kış sezonunda doğaya açılan Luvice, doğal renkler ile tasarımlarını şekillendiriyor. Luvice koleksiyonunda doğadan ilham alan desenler ağırlığını hissettiriyor. Geometrik desenlerin de yer aldığı Luvice’nin yeni koleksiyonundaki yalın çizgilere sahip tasarımlar, kadının masum güzelliğine vurgu yapıyor. Modanisa.com’da ilk kez sunulan koleksiyonda yüksek bel kemerlerin süslediği etekler, elbiseler, kap ve kimonolar dikkat çekiyor. Göz alıcı kombinleri sizlerle buluşturan Luvice ile maskülen tavır bitiyor, kadın özüne “feminenliğe” geri dönüyor!

  luvice-2016-sonbahar-kis

Tesettur-giyim-modelleri-luvice Tesettur-giyim-modelleri-luvice

Tesettur-giyim-modelleri-luvice tesettur-giyim-modelleri tesettur-giyim-modelleri

 Ürünlere göz atmak ve sipariş vermek için tıklayınız.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir