tesetturgiyim logo

Online satış sitelerine bir yenisi daha eklendi, Mağaza Kadınca.. Üsküdar-Bulgurlu'da faaliyetini sürdüren ve tasarım ürünler ile büyük beğeni toplayan Mağaza Kadınca, müşterilerine daha kolay ulaşabilmek için Online Satış Sitesini aktifleştirdi.

kadinca-logo

Online satış hiç şüphesiz günümüzde büyük önem taşıyor. Tesettürlü bayanlar, tasarım ürünlere daha fazla rağbet eder oldular. Çünkü kalıplaşmış ve herkesin üzerinde gördükleri kıyafetleri giyinmek istemiyorlar ve kendilerini özel hissetmek istiyorlar. Tasarım ürünlerin butikler aracılığı ile satışta olması, butiğe uzak şehir dışı veya yurtdışında yaşayan insanlar için maalesef sıkıntı yaratmaktaydı. Mağaza Kadınca, ulaşılabilirliğini kolaylaştırmak adına online satış sitesinin faaliyetini başlattı. Mağaza Kadınca'nın sahibesi Müesser Gün tasarımlarının yanı sıra, Yasemin Akat, Zeraf, Doque, Şalevi, Latifa gibi ünlü tasarımcıların ve firmaların ürünlerini de satışa sunuyor. 

Mağaza Kadınca Online Alışveriş Sitesinde yok yok.. Birbirinden şık tunik, elbise modelleri, ferace modelleri, kombin önerileri, takı aksesuar gibi bir çok ürünü sizler için online satışa sundu. Ayrıca tesettür giyimde yeni tasarlanan eşofman takımlarının rahatlığını mutlaka denemelisiniz.

 

magaza-kadinca-online-1

magaza-kadinca-online-2

 
Mağaza kadınca Magaza Kadınca Online Satış Mağaza Kadınca Üsküdar Mağaza kadınca bulgurlu Online Alışveriş Siteleri
 
Başa Dön