Mağaza Kadınca-Bulgurlu

26 Ağu 2014

 

Burası sadece bir mağaza değil, yemeklerin yendiği, kahve eşliğinde sohbetlerin edildiği keyifli bir yaşam alanı.

İstanbul Bulgurlu’nun incisi diyebileceğimiz bir butik, Mağaza Kadınca’yı sizler için ziyaret ettik. Adı gibi kadınlara özel butik Mağaza Kadınca, bayanların kendilerini huzurlu ve mutlu hissedebilecekleri, keyifli sohbet ve ikramlar eşliğinde alışveriş yapabildikleri nezih bir mekan.

Bayanların izni olmadan hiçbir erkek o kişi patron dahi olsa, mağaza içerisinde bulunmuyor. Bu sayede tesettürlü bayanlar rahatlıkla kıyafetlerini seçebiliyor. Mağaza Kadınca’nın sahibesi Müesser Gün personelleri ile müthiş uyumu sayesinde müşterilerinin adeta kendi evinde hissetmelerini sağlıyorlar. Pozitif enerjisi çok yüksek olan Mağaza Kadınca’ya bir kere gittiğiniz de bir daha vazgeçemeyeceksiniz.:)

Mağaza Kadınca’da ferace modellerinden, tuniklere, gömleklerden eteklere, takı aksesuarlardan çanta modellerine her şeyi bulabilirsiniz. Haute Countre tasarımlarıyla müşterilerinin beğenisini her geçen gün ikiye katlıyor.

Tesettür giyim butikleri arasındaki farkı, hiç şüphesiz Müesser Hanım’ın tekstil geçmişi ve 15 yıllık tecrübesi.

magaza-kadinca-1

Zeraf Collection Rabia Ayan Şahin – Müesser Gün ve Sündüz Hanım sohbet muhabbet eşliğinde iş konuşuyorlarken 🙂

magaza-kadinca-2

magaza-kadinca-3

Eşarp-şal, çanta ve takı bölümü Şal modelleri tamamen özgün ve Mağaza Kadınca’ya özel olarak tasarlanıyor. Tasarım: Sündüz Hanım’a ait.

magaza-kadinca-4

Müesser Gün özel tasarım kıyafetler

magaza-kadinca-10

magaza-kadinca-8

magaza-kadinca-9

magaza-kadinca-5

magaza-kadinca-6

“Burası sadece bir mağaza değil, yemeklerin yendiği, kahve eşliğinde sohbetlerin edildiği keyifli bir yaşam alanı.” (Müesser Gün)

Butik kapılarını bizlere açtıkları ve keyifli vakit geçirmemizi sağladıkları için çok teşekkür ederiz.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir