Mağaza Kadınca'dan Sosyal Sorumluluk Projesi"Altın Günü"

26 Ağu 2014

Üsküdar Bulgurlu’da bulunan Mağaza Kadınca’nın sürprizleri devam ediyor. 24 Haziran 2014 Salı günü gerçekleştirilecek olan Altın gibi bir proje “Altın Günü” projesi.

Proje ve etkinliklerle müşterilerini şaşırtmaya devam eden Mağaza Kadınca sahibesi Müesser Gün; yepyeni bir proje ile karşımıza çıkıyor. Tesettür giyim sektörünün önde gelen isimleri, tesettür giyim tasarımcıları ve stil danışmanı Esra Seziş Kiğılı’nın katılım sağlayacağı “Altın Günü” projesine Mağaza Kadınca ev sahipliği yapacak. Proje de katılım sağlayan isimlerden toplanacak gelir, o günkü toplantı da konuklar tarafından belirlenecek resmi bir kuruluşa bağışlanacak.

Mağaza Kadınca sahibesi Müesser Gün şöyle ifade ediyor.” Herhangi bir ticari kaygı olmadan, samimiyete dayalı bir organizasyon yapmak istedik. Sektördeki dostlarımızı bu proje ile bir araya getirerek, yardıma muhtaç insanların bir nebze de olsa ihtiyaçlarına karşılık vermek istiyoruz.”

Biz de bu anlamlı proje için Mağaza Kadınca‘yı tebrik ederiz.

magaza-kadinca-altin-gunu

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir