Mağaza Kadınca'nın Müşterilerine Sürprizleri Devam Ediyor

26 Ağu 2014

magaza-kadincanin-musterilerine-surprizleri-devam-ediyor

Güleryüzlü ve samimi tavırlarıyla gönüllerde ayrı bir yere sahip olan Müesser Gün’ün, tecrübeli ve yenilikçi yapısı ile müşterileri her daim şanslı ve keyifli alışveriş yapmanın heyecanını yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde yeni bir kampanya hazırlayarak şanslı müşterilerine farklı ve özel bir gün geçirmelerini sağladı. Kampanya şartı sadece Mağaza Kadınca’dan alışveriş yaparak çekilişe katılmaktı. Instagram üzerinden çekiliş yapılarak 5 şanslı müşteri ile keyifli bir yemek yendi. Yemekte Müesser Hanım ile birlikte Esra Seziş Kiğılı da vardı. Moda ve stil danışmanı Esra Seziş Kiğılı yemek esnasında 5 şanslı Mağaza Kadınca müşterisi ile; moda ve stil üzerine sohbet etti. Ayrıca yemek esnasında 5 kişi arasında da çekiliş yapılarak, şanslı bir kişiye Esra Seziş Kiğılı’nın Mağaza Kadınca’dan seçtiği kıyafeti Mağaza Kadınca tarafından şanslı bayana hediye edildi.

SAMSUNG CSC

Esra Seziş Kiğılı şanslı bayanlara doğru kıyafet seçmenin püf noktalarından bahsederek,vücut tiplerine göre kıyafetler seçti. Ve stillerine sihirli bir dokunuş yaptı.

Özellikle bayanlar alışverişi hızlıca yapıp bir an önce sonlandırmak istemezler. Bu genelde erkekler için geçerli bir durumdur. Bu yüzden bayanlar alışveriş yaptıkları mekanda huzurlu ve keyifli vakit geçirmek isterler. Büyük alışveriş merkezlerinin hızını ve yoğunluğunu sevmeyen, seçkin ürünlerle butik alışverişini benimseyen bayanlar; alışveriş yaptıkları butikte kendilerini özel hissetmek isterler. İşte bu noktada Mağaza Kadınca doğru tercih haline geliyor. Samimi sohbetler eşliğinde, kahvenizi yudumlarken alışveriş yapmak Mağaza Kadınca sayesinde mümkün…

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Mağaza Kadınca Adres: Bulgurlu Mahallesi Bağcılar Caddesi. Ekşioğlu Özyener sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İSTANBUL

Tel: 0216 650 94 15

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir