Mara Hoffman'dan Doğayla İç İçe Bir Koleksiyon

30 Mar 2016

 

Mara Hoffman, 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonuyla doğa aşıklarının aklını başından alıyor. Tasarımlarda gerçek bir ilkbahar-yaz havası var. Açan çiçeklerin kokusunu alabiliyor, uçan kuşların kanat seslerini duyabiliyorsunuz.

Yaptığı seyahatlerden esinlenen Hoffman, buğday tarlasında bir gezintiye çıkarıyor sevenlerini. Tarlanın ortasında fotoğraf çekiliyor gibisiniz. Elbiseler, ceketler ve pantolonlarda başaklar boy gösteriyor.

Mara hoffman basakli elbise

Baharda yağmur ile güneşin karşılaşması sonucu oluşan gökkuşağı unutulur mu hiç! Renklerin ahengi o kadar güzel ki bakmaya doyamıyor insan. Gökkuşağının geçtiği parçalar giyene de görene de enerji veriyor.

Mara hoffman gokkusagi takim

Orijinal baskıları tercih eden Mara Hoffman az bulutlu bir gökyüzü kullanarak özgünlüğünü pekiştiriyor. Sahne dekorasyonuyla bütünleşen tasarımlar gözden kaçacak gibi değil. Gittiği her yerde ilgi odağı olacaktır.

Mara hoffman bulutlu takim

Bahar ve yaz aylarında geceleyin yıldızları seyre dalmak çoğu insanın hoşuna gider. Düğün ve davetlerde ise kadınlar kendilerinin bir yıldız gibi parlamasını ister. Siz de aynı fikirdeyseniz hazırlanan üçlü takım sayesinde karanlık gecede parlayan yıldızları bile kıskandırabilirsiniz.

Mara hoffman yildizli takim

Minimal tarzı benimseyenler için de seçenekler mevcut. Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan takımlar gerçekten çok şık. Her yerde her saatte rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mara hoffman pembe takim

Elbisenin rahatlığından vazgeçmek istemiyorsanız birbirinden güzel tasarımları kaçırmayın, hemen bir tane edinin…

Mara hoffman elbise

Paylaş

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu Nuray Ünver, çeşitli sertifika programlarına katılarak onur ve yüksek onu belgeleri aldı. Modayla ilgili eğitim programlarına katılmaya devam ederken, kendi blogunu yönetiyor ve tesetturgiyim.com'da yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir