Marjin Bot Modelleri

08 Ara 2016

Soğuk havalar giderek kendini belli ederken giydiklerimiz yavaş yavaş değişikliğe uğruyor. Özellikle kalın kazaklar, montlar, botlar dolaplarda yerini almaya başladı. Yavaşça karın gelmesi ile birlikte en çok ihtiyacınız olacak olan elbette bot oluyor. Peki bot alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Bot seçimi yaparken en çok dikkat etmeniz gereken ayrıntı tabanının kaymamasıdır. Dişli modeller bu konuda size oldukça yardımcı olur. Kar ve yolların buzlanmasında rahatlıkla yürüyebileceğiniz için öncelikle dikkat etmeniz gereken modellerin başında geliyor. Ayrıca seçtiğiniz botun içinin sıcak tutması önemli ve rahatlığı da ayrıca önem taşıyor… Tüm bu özellikleri taşıyan ve görsel olarak da zevkinize uyacak botları gelin hep birlikte inceleyelim.

Marjin yeni sezonda hakiki deri botları sayesinde rahat bir kış geçirmenizi sağlayacak. Üstelik oldukça uygun fiyatlarla bota ihtiyacı olanları bekliyor. Bu yüzden bot tercihinizi Marjin markasından yana kullanabilirsiniz.

165301-1

Bilekten botlar pantolonlarınız ve spor eteklerinizle kombin yapmakta kolaylık sağlıyor.

165306-1

Süet giyinmeyi seviyorsanız tercihleriniz arasına alabileceğiniz bir başka model de yine bilekte biten bağcıklı bot olabilir.

Konu ayakkabı olunca iddialı parçalara yer vermeden olmaz. Bilekteki zincir detayları şıklığınızı garantileyecek.

Biraz daha fantezi bir model tercih edecekseniz bu modeller oldukça ideal. Topuk boyutu ve derisi ile şık kıyafetleriniz altına giyebilirsiniz. Artık kış ayında üşümeden şık olmanın rahatlığını Marjin bot modelleri ile yaşamak oldukça kolay. Tüm modellere ulaşmak için tıklayın…

 

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir