Marka Tutkusu

31 Ağu 2016

 

Şeytan marka giyer filmini çoğumuz izlemiştir. Meryl Streep ve Emily Blunt olmasa, mutlaka izlenmesi gereken filmler kategorisine girebileceğini sanmam. Ama şimdiki konumuz filmden ziyade, filmde işlenen konu olan “Marka tutkusu”.

Binlerce dolara malolan bir elbise veya sadece bir etek…

Aslında çoğu ederinden fazla tutara satılan nesnelerle kendimizi değersizleştirdiğimizi hiç düşündünüz mü? Kalitesi bile zaman zaman tartışılabilir dünyaca ünlü markaların, ruhumuzu istila ettiğinden habersiz olabiliriz. Öyle ki, onları kullanmasak bile “Bunları giymeden mükemmel olamazsın” algısı bizi farklı yerlere sürüklüyor ve mutsuz olabiliyoruz.

Dünyaca ünlü markalardan birine sahip olamadığımız için kendimizi kötü hissediyorsak, neden değer katabileceğimiz parçaları seçmeye karar vermiyoruz?

İyi görünmek ve iyi hissetmek için bir marka etiketine ihtiyaç duymayan hanımlara bir kaç önerimiz var. Güçlü duruşunu sadece kendisine borçlu olan bu hanımlar, görsellere tıklayarak daha fazlasını keşfedebilir.

İlk önerimiz, dilediğiniz aksesuarlarla zenginleştirebileceğiniz takımlardan biri. Bu takımı ayrı ayrı da kullanabilir, diğer 3 renk seçeneğinden birini seçebilirsiniz. Ya da dilediğiniz kadar almanız da mümkün. Fotoğrafa tıklayarak sepette ekstra 75 TL ye varan indirimi keşfedin.

Kalite, şıklık ve en iyi fiyatların sıkı takipçisiyiz. Sizler de bizim kadar sıkı birer takipçi iseniz, bu takım gözünüzden kaçmamış olmalı. Desenli bol pantolonlar bu yaz olduğu gibi sonbaharda  da çok trend olacak. Önerimiz %75’e varan indirime giren kaplara göz atmanız. Böylece sonbahara en uygun fiyatlarla şık bir merhaba diyebilirsiniz.

Kombin yapmaya ihtiyaç duymayacağınız bir takım daha. Rahatlık ve şıklık sizin için önemliyse, fotoğrafa tıklayarak bu takımı inceleyebilirsiniz. Üstüne dilediğiniz renk bir eşarp ya da şal kullanabilirsiniz. Eteğinin bel kısmı ayarlanabilir olduğundan daha rahat kullanım imkanı sağlıyor.

Tam 9 renk seçeneği olan bu üçlü takım, her ortamda şık olanlar arasında anılmanızı sağlayacak. Tesettürden ödün vermeyen bu takım, marka tutkusundan uzak ama şıklığa hep yakın. Diğer renk seçeneklerine bakmak istiyorsanız görsele tıklayın.

Geometrik desenler, çizgiler ve kareli kumaşlar, önümüzdeki sezon trendlerinden biri. Bu ikili takım her mevsim kullanabileceğiniz seçeneklerden biri. İndirimli fiyatı ve şık duruşu ile hızla tükenenler arasında.

Önerdiğimiz takımların üstüne, çok seveceğinizi düşündüğümüz yepyeni şal ve eşarp modelleri beğeninize sunuldu. Takımınızı seçin, çok uygun fiyatlarla çok şık şallardan veya eşarplardan biri ile tamamlayın.

Yepyeni şal modellerini incelemek için tıklayın.

Eşarp sevenler ise buraya tıklayarak modellere göz atabilir.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir