Maybelline Baby Lips Peach Kiss İncelemesi

29 Kas 2014

Herkese yeniden merhaba, malum kış aylarında tüm vücudumuzda olduğu gibi dudaklarımızda da soğuktan dolayı kuruma oranı artıyor. Belki de bu yüzden en çok bu aylarda eksik etmiyoruz nemlendiricilerimizi yanımızdan.

MAYBELLINE-BABY-LIPS

Ben de bugün ilk çıktığında çok konuşulan hatta benim de blogumda iki ayrı yazısını yazdığım Baby Lips nemlendiricilerden birisini de burada yazmaya karar verdim.

2014-11-23_01h46_39

Biz bugün Peach Kiss rengini konuşacağız, ben ilk çıktıklarında Peach Kiss hariç bütün seriyi almıştım, Öğretmenler Günü indirimlerinde 2.7 TL’ye indiğini görünce alıp deneyeyim dedim. Açıkçası serinin diğer ürünleriyle aşk yaşadığım söylenemez aralarında nemlendirmesini en başarılı bulduğum sarıyı kaybettim. Diğer favorilerim ise pembe ve yeşili ancak bunun da renk açısından en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Dudağınızda hiçbir şey yokmuş gibi duruyor ama hafif nude bir ışıltı katıyor.

20141122_135045

Önce eksisini söyleyecek olursam, vaad ettiği sekiz saatlik nemlendirmeyi kesinlikle yerine getirmiyor maksimum dört saat sürer.

Artıları ise çok faha fazla; çok güzel kokuyor, yapış yapış değil, verdiği renk bütün mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilir. En büyük artısı da muhtemelen fiyatı Nivea’nın dudak balmlarının raf fiyatının 7,5 TL olduğu düşünülürse kesinlikle 5,99 TL’ye Baby Lipsler bir adım önde.

Diğer Baby Lips incelemelerim;

Baby Lips Hydrate 

Baby Lips Mint Fresh

Bir dahaki yazıda görüşmek üzere kendinize iyi bakın 🙂

xoxo, madam kişot

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Yorumlar

  1. […] olmasam da bunu da denemek istiyordum indirimde de olunca denemek istedim detaylı yazısını buradan okuyabilirsiniz, Head&Shoulders mentol ferahlığına bayılıyorum eskiden Rejoice’un da […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir