Merve Tüylü 2017 Eşarp Modelleri

11 Şub 2017

 

Tesettürlü kadınlar için eşarp her zaman büyük önem taşır. Bu yüzden, dışarıda geçirdiği zaman içerisinde rahat olmak, giydikleri ile kendini mutlu hissetmesi açısından eşarp seçimi de ilk sırada gelir. Son zamanlarda en çok ipek eşarplar tercih ediliyor, çünkü ipeğin kalitesi, parlaklığı, yumuşak dokusu, yazın serin, kışın sıcak tutuyor olması büyük bir alternatiftir. Aslında ipek alternatif olmaktan çok tesettürlü kadınların genellikle ilk tercihidir. Bu yüzden son yıllarda ipek kullanımı ve bununla birlikte ’twill ipek’ kullanımı arttı. Tasarlanan desenler, renkler ile harmanlandıkça ortaya göz kamaştırıcı bir şölen çıkıyor. Bir giyimin böylesine görsel sanata dönüşmesi ise; insanı kendine çekiyor.

İpek eşarplar konusunu Merve Tüylü markası ile daha yakından incelemeye ne dersiniz?

2017 Merve Tüylü Eşarp Modelleri;

Mavi huzur verir, her tonu! Doğanın rengidir. Kullandığınız zaman aşırı enerjiyi hafifletebileceksiniz. Özellikle negatif düşünceleriniz yoğunlaşıyorsa mavinin tonlarına bürünün. Bu söylediklerim kesinlikle ütopik değil. Saks üzerine çizgiler ve bebe mavisi geçişler ruhunuza huzur verecek.

Denizci desenlerini sevenler için oldukça ideal bir tasarım. Severek kullanacağınız zincirler ve püskül görünüm ile güne hareket katmanız mümkündür. Genellikle biraz daha spor bir kıyafetle kullanabilirsiniz.

Geometrik desenlerin yanı sıra çiçek desenler de eşarplarda daima gözdedir. Biraz daha özel günlere tercih edilebilir. Mor tonlarını sevenler, yeşilin geçişleri ile huzur bulacak.

Kırmızıdan vazgeçemeyenlerin her kıyafetinde kullanabileceği bir model daha…

Zemin üzerinde tek renk ve kenarları geometrik geçişleri olan bu tasarım sadelikten yana olanlar için…

Tüm eşarp modellerini incelemek için tıklayınız.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir