Yeşilin Her Tonu ile Mevra Tesettür Giyim

30 May 2015

Doğanın, yenilenmenin, tazeliğin rengi yeşil. Rahatlığın, huzurun, dinginliğin rengi yeşil.

Yeşil, hiç şüphesiz tabiata hâkim olan en büyük renktir. Bu yüzden insana ayrı bir huzur verir ve rahatlatır. Aynı zamanda umudu, yeniliği, gençleşmeyi ve yeniden canlanmayı çağrıştırır. Paylaşım, cömertlik ve uyumun rengi olarak da bilinir.

Sinir sistemi üzerinde bile sakinleştirici bir etkiye sahip olan bu renk, hayatımızın büyük bir bölümüne hükmeder. Yediğimiz, içtiğimiz, giydiğimiz, yolda yürürken, otobüste giderken, trafikte beklerken karşımıza çıkan bu renk Amerikan kültüründe parayı simgelesede, biz en çok barışı simgeleyen halini severiz.

Bu sezon her tasarımcının koleksiyonunda yer verdiği yeşil, binbir tonuyla yazın enerjisini üzerimize taşıyor. Öyle ki tek bir koleksiyonda bile 6 farklı tonuna rastlamak mümkün…

Mevra Tekstil’in 2015 Tesettür Giyim Koleksiyonu bu sezon her zamankinden daha yeşil 🙂 Kusursuz kalıpları, kaliteli dikiş ve kumaş farkıyla eskimeyen modeller sunan Mevra;  en güzel modelleriyle karşınızda ve modanisa.com ile bir tık uzağınızda.

z-maksi-tunik--oksit-yesil--mevra-120132-1

z-pelerin-gomlek--mint-mevra-110855-1

z-pili-tunik--o-yesil--mevra-117412-1

z-harvey-tunik--yesil-mevra-110852-1

z-pili-tunik--cagla--mevra-117415-1

z-pili-tunik--haki--mevra-117413-1

 

 

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir