Mevsimin Vazgeçilmez Dış Giyim Parçaları

19 May 2017

 

Dış giyim trendleri kışın olduğu kadar bahar ve yaz aylarında da adından çokça söz ettiriyor. Pardösüler, trençkotlar ve kaplar mevsimin hareketli etkisiyle sizin de hayatınıza eşlik etmeye hazır! Bazıları yaz yağmurlarında kurtarıcınız olacak, bazıları ise keten kumaşları ile yaz serinliği yaşatacak. Şimdi, 2017 pardesü ve trençkot modellerine birlikte göz atmaya ne dersiniz?

Spor kesimi sayesinde yağmurlu havalara meydan okuyacak trençkot, ilk tercihlerimiz arasında! Kesimi, detayları, rengi ve şıklığı ile giyiminize hareket katacak.

Sivri yaka kesimi ve tarzı ile yine en çok sevilenlerin başında geliyor. Sade tasarımı birçok kombininize şık bir şekilde eşlik edecek.

Taba rengi trençkot, birçok renk ve kıyafetle uyum içerisinde olacak ve spor kombinlere şık bir hava katacaktır. Özellikle yağmurlu havalarda kurtarıcınız olarak dolabınızda yer alabilir.

Sıcak günler kendini belli etmeye başladığı zamanlarda ise, keten trençkotları kullanabilirsiniz. Ketenin serin tutma özelliği ile serin bir yaz geçirin!

Spor kesimi kadar biraz da feminen bir havası olan pardösü, hafif serin havaların gözdesidir. Kapitone kolları ve kapüşonlu tasarımı sayesinde her an vazgeçilmeziniz olabilir.

Sakinliğe ve biraz dingin olmaya ihtiyacınız varsa bu desenler aklınızı çelecek! Günlük giyimin yanı sıra, davetlerde de kullanabileceğiniz bu model, her anınızla uyum içerisinde!

Takım giyinmeyi veriyorsanız takım giymeden önce bilinmesi gerekenler bu yazımızda…

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir