Minel Aşk Butik Fatih

26 Ağu 2014

 

 

İstanbul Fatih’te bulunan Minel Aşk Butik ziyaretimiz oldukça keyifli ve güzel geçti. Sizler için Minel Aşk ile ilgili bilgiler edindik. Minel Aşk tasarımlarından çok özel fotoğraflar çektik. İlginizi çekeceğine eminiz.

“Minel Aşk tasarımlarını Aşk ile tasarlayarak sizlerle buluşturuyor. Minel Aşk “Aşktan” anlamına geliyor. Tasarımcı Tuğba Kuşçuoğlu, işine olan aşkını tasarımları ile ifade ediyor. Dünya modasını tesettür giyim üzerinde uygulayarak, klasik kalıpların dışına çıkmış. Yapılan en büyük hatanın, kıyafetlerin bedenlerinin büyük olması olduğunu ve çok zayıf insanların bol kıyafetler içerisinde adeta döndüğünü dile getirdi. Kalıpları daraltarak, pul ve payetleri moda oldukları için tesettür abiyelerde kullanmışlar. Hatta elbise ve etekleri kuyruklu tasarladıklarını gördük. Abiyelerin üzerine eşarptan ziyade bone üzeri şal kullanmanızı öneriyor. Mİnel Aşk deyince akla ilk gelen, balık etekler ve peplum ceketler. Minel Aşk günlük kullanıma uygun tesettür elbise, tesettür abiye tasarımları ve etek, ceket, gömlek modelleriyle tesettürlü bayanların ilgisini oldukça çekti. Minel Aşk‘in modelleri Türkiye sınırlarını aştı ve tüm İslam ülkelerine ünü yayıldı. Dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapan ve İzmir’in en önemli tasarım markalarından biri olan Minel Aşk, Hollanda, Almanya, Belçika ve Avusturya olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yapıyor. Minel Aşk ürünlerini online satış sitelerinde ve büyük şehirlerdeki mağaza ve butiklerde bulmanız mümkün. Tesettürlü bayanların ilgisine çeken Minel Aşk marka olma yolunda hızlı ilerliyor.”

minelask-butik-2

minelask-butik-1

minelask-butik-3

minelask-butik-6

minelask-butik-4

minelask-butik-5

minelask-butik-7

minelask-butik-8

minelask-butik-9

minelask-butik-10

minelask-butik-11

minelask-butik-12

minelask-butik-13

minelask-butik-14

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir