Minimal Tasarımlarıyla Benin

02 Şub 2018

 

 

Sade, tek parça, bol ve stil giyinmek artık daha revaçta. İnce topuklar, pilili etekler, fırfırlı kollar kadar, daha düz kesimler gençlerin gözdesi olmaya başladı. Bunun en önemli sebebi rahat ve minimal tarzın tercih edilmesi. Hem şık olmak, hem de rahat olmak günlük yaşamın vazgeçilmezi haline geldi.

Tasarımcılar ve markalar sürekli kendini bu noktada yenilemekte. Minimal tarz ile şık olunabileceğini modanın mutfağından gelen kumaş renkleri, dokuları ve detaylarıyla görebilmekteyiz. Özellikle gençlerin kendi içlerinden kendilerine tasarım çıkarabilmesi bu noktada ciddi katkılar sağladı. Bu hususta Benin Style ilk günden itibaren takip ettiğim markaların başında geliyor. Kendini, tasarımları noktasında çok ileriye taşıdı. Yeni sezonda püsküllü tunikleri ve elbiseleri günlük şıklığınızı güçlü ve minimal şekilde karşılaması buna işaret.

benin-modanisa-genc-giyim

Ben bu püskül detaylı siyah elbiseyi çok sevdim. Zahmetsiz şıklığı tercih edenler için oldukça ideal.

benin-genc-giyim

Püskül kap modeli de gençlerin stiline güçlü bir görünüm kazandıracak.

benin-genc-stil

Püskül detaylarla spor kap nasıl olur diye düşünenlerin dolabına ekleyeceği parçaların başında geliyor.

benin-genc-stil

Gözlerinizi kapatıp kendi etrafınızda dönerken eğlenebileceğiniz bir kıyafet hayal edin. Hayaliniz bir pantolonla gerçekleşsin.

benin-genc-stil

Eğlenmeye hazırsanız daha fazlasını isteyin, mutlaka istekleriniz size gelecek. İsterken çok önemli bir ipucu vereyim; “ama” ifadesini kullanmayın. Çünkü siz isterken bahaneleri bıraktığınız zaman hayalleriniz sizi bekliyor olacak. Tıpkı tek bir püskülle ne kadar eğlenebileceğinizi görebileceğiniz gibi…

benin-genc-stil

Bu benim tarzım diyorsanız; modellere göz atmaya başlayabilirsiniz. Benin Style ile güçlü ve minimal tasarımlara göz atmak için tıklayın…

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir