Mizu 2016 Sonbahar / Kış Koleksiyonu

26 Eki 2015

Havalar soğudukça gardıroplarımız da yenileniyor, sanki sadece biz değil de gardıroplarımız da kat kat giyinmeye başlıyor. Yaz boyunca ayağımızdan çıkarmadığımız sandaletleri, espadrilleri, keten ayakkabıları koliye küçük bir veda ile itinayla yerleştirip, görüşmek üzere nidalarıyla dolap üstlerine kaldırıyoruz. Rahat ve hafif yazlık ayakkabılarımızın yerini rahat ve göreceli olsa da ağır olan kışlık ayakkabılarımız yavaş yavaş almaya başladı bile.

Mizu markası da birbirinden güzel modelleri ile bu geçiş dönemini en hafif şekilde atlatmamız için 2016 sonbahar-kış koleksiyonu ile raflarda.

Mizu-Sonbahar-Kis-Ayakkabi
Bu sene moda olan dekolteli botlar geçiş mevsimleri için oldukça ideal, hem sudan koruyup hem de nefes alan ayakkabılar havaların tam soğumadığı ancak yağmurların şiddetle bastırdığı sonbaharda çok kullanışlı olacak gibi duruyor.

Mizu-Sonbahar-Kis-Ayakkabi

Özellikle yağmurun olmadığı ancak havaların serin olduğu günlerde oxford tarzı ayakkabılar çok rahat oluyor. Eğer siz de her güne bot veya spor ayakkabı giymeyi sevmeyenlerdenseniz neden bahsettiğimi anlamış olmalısınız.

Mizu-Sonbahar-Kis-Ayakkabi

Bu sene ayakkabılar her zamankinden daha maskülen, özellikle zincir detaylı botlar çok moda, bu yüzden her yerde görmeye hazır olsak iyi olur.

Mizu-Sonbahar-Kis-Ayakkabi

Yine 2016 senesinin bir diğer trendi ise süet. Yelekten çantaya, çantadan ayakkabıya her tür giyim ve aksesuar ürününde kullanılan süet genelde püskül detayı ile tamamlanan materyallerden birisi.

Mizu-Sonbahar-Kis-Ayakkabi

Yaz kış topukludan vazgeçemeyenler için ise bu military tarzındaki haki botu seçtim. Bu tarz topuklu botlar çok hoşuma gidiyor, bu sene de oldukça revaçtalar. Topuklu giyebilenlere duyurulur.

Mizu-Sonbahar-Kis-Ayakkabi

Tüm ürünleri incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir