Modakolik Başakşehir Butik

26 Ağu 2014

 

Butik Modakolik, 2010 yılının Temmuz ayında İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde açılmış. Butik Sena-Emin Müminoğlu (Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi – İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi) çifti tarafından işletilmiş. Sena Hanım’ın açtığı Eşarpkolik bloğunda kendi işi dışında eşarp satışı ile başlayan serüveni, Butik Modakolik olarak devam etmekte. Uzun yıllar farklı sektörlerde çalışan çift ortak bir işe imza atmaya ve kendi işlerini kurmaya karar vererek bu küçük butiği açarlar.

Modakolik butik açılışından sonra güzel, farklı ve geniş ürün yelpazasi ile beğenilmekte ve hızla tanınmaktalar. Ürünlerin % 70’i ithal ürünlerden, % 30’uda özel seçilmiş yerli firmaların ürünlerinden oluşmakta. Her çeşit giyim ürünlerin bulunabileceği gibi, çeşit çeşit eşarp, şal ve aksesuar modelleri ile müşterilerini tam takım halinde giydirebilen bir butik olma özelliğini taşıyor.

Butik-modakolik

20 K’yı aşan takipçi sayısı ile Facebook sayfasından da satışı olan Butik Modakolik, bugüne kadar Türkiye’nin her iline kargo göndermiştir. Sadece yurt içinden değil yurt dışından da sipariş alan ve sıkı takipçileri olan Butik Modakolik Amerika, Japonya ve Avusturalya dahil birçok ülkeyede kargo göndermektedir. Butik Modakolik ürünlerine ulaşmak için kıtalar, ülkeler, şehirler engel değildir. Butiğe gidemiyorsanız siz isteyin, istedikleriniz kapınıza kadar gelir.

Butik-modakolik-2

Bu yıl dördüncü yılına giren ve Aralık ayı içinde 2. şubesini Başakşehir Metrokent’te açan butik bir yenilik yaparak bünyesinde Gönül Kolat Tasarımları’na da yer vermiş. Artık bu tasarımları Modakolik Mağazalarından da temin edebilirsiniz.
Butiğe bir kere gelmek yeterli. Adında anlaşılacağı gibi gelen ve alışveriş yapan her kişi Modakolik oluyor 🙂 Buranın en büyük özelliklerinden biri de her kesime hitap etmesi. Hem tesettürlü bayanlara hem de tesettürlü olmayan bayanlara hitap eden herkesin rahatlıkla alışveriş yaptığı sevilen bir butik olmuş.

Butik-modakolik-1

Butik Modakolik ileri zamanlarda üretime de geçerek kendi markasıyla, her geçen gün büyüyerek sizlere hizmet vermeyi hedefliyor.

Butik-modakolik-3

BUTİK MODAKOLİK ADRES

ŞUBE 1: Bahçelievler Mah. İzzettin Çalışlar cad. No: 55 /B Bahçelievler -İST 0212 642 03 31
ŞUBE 2: Başak Mah. Yeşil Vadi cad. Metrokent Sıralı Dukkanlar No 31 Başakşehir-İST 0212 500 04 20

Butik-modakolik-4

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir