Modanın Yeni Beyazı: Ekru

11 May 2016

Modanın yeni beyazı ekru, uzun zamandır gardırobumuzda olmasına rağmen yükselişini sürdürüyor. Her renk tonuna  ev sahipliği yapan ekru, yeni sezonun  gözdesi.

Modanisa’nın en sevilen ekrularını sizinle paylaşırken, yazının sonunda vereceğimiz linke tıklayarak uyumlu eşarplara göz atabilirsiniz.

ekru

Ekru renge hareket katınca, stil sahibi bir görünüm elde edersiniz. Dümdüz modeller yerine, daha farklı kesimleri tercih etmek, elegan bir duruşun anahtarıdır. Aksesuar, pantolon veya etek kullanımı tamamen sizin zevkinize bırakılmış.

Uzun Tunik: 74,90 TL

ekru renk

Biraz desen katarak baharı karşılamak içinizden geldiyse, zarif bir dokunuşa sahip bu tuniği çok seveceksiniz. Farklı renkleri olsa da, biz en çok bu tonunu sevdik.

Desenli Tunik: 59.90 TL

EKRU YELEK

İlkbahar ve yaz ayları ekru yeleksiz olmaz. Her renk ile kullanılabiliyor, etek veya pantolon hepsine çok yakışıyor. Farklı kesimi ve canlılık katan apolet detayı ile sıcak günlerde gardrobunuzun demirbaşı olmaya aday.

Kemerli yelek: 144,90 TL

EKRU KAP

Çoğumuzun yaz boyunca astarsız, hafif ve şık bir kap arayacağımız kesin. Çünkü her ortamda giyebiliyor ve her kıyafetimize yakıştırıyoruz. Bu kap modelini, açık rengin avantajını kullanarak dilediğiniz eşarp, çanta ve ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Kaliteli kumaşı ile uzun süre size eşlik edecektir.

Ekru Kap: 149,90 TL

ekru takım

Hepimizin abiye arayışı olmuştur. Abartıdan uzak olduğu kadar şık da olsun isteriz. Fakat tek bir gün kullanmak, bu işin en can sıkıcı yanı. Ağırlık yapan abiyelerden hoşlanmıyor, olduğunuzdan yaşlı gösteren abiye takımlarını asla giymem diyorsanız, Luvice farklı bir modelle bu soruna cevap veriyor. Uzun desenli ceketi ile şık ve göz alıcı bir havaya bürüneceksiniz. Ceketin içinde bulunan uzun kollu elbise ise, her ortamda kullanmaya devam edebileceğiniz türden. Dilerseniz kot ceketle günlük, kendi ceketi ile de gece kullanılabilir.

Abiye Takım: 215.00 TL 

EKRU PANTOLO

Kesimi güzel, ekru bir pantolon gibisi yok. Modanın yeni beyazı şu sıralar ekru olsa da, biz uzun zamandır kullanmayı çok seviyoruz. Gardrobunuzda ekru tunik ve pantolon ikilisinin öne çıkaramayacağı kombin yok. Bu pantolon kesiminin aynı zamanda daha zayıf gösterdiğini ekliyoruz.

Ekru pantolon: 64,90 TL

Ekru rengi ile uyumlu ipek eşarplar için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir