Modanisa’dan 11 TL Fırsatı!

02 Kas 2019

Modanisa.com’da 11.11’e özel fırsatlar erken başladı!

5 kıtada 140’a yakın ülkeye gönderim yapan ve yıllık 250 milyon ziyaretçiye ulaşan Modanisa.com’da her gün yenilenen ürünler her gün saat 11.11’de sadece 11 TL’ye satışa sunuluyor.

850’den fazla üretici, marka ve tasarımcıyı uluslararası pazar ile buluşturan Modanisa.com’da, 11 TL fırsatı sadece 1 saat 11 dakika geçerli olacak. 

Bu Kasım ayında geçen seneye göre daha büyük kampanyaların gerçekleşeceğini duyuran Modanisa.com’da hedef, geçen yıla oranla %137 daha fazla ürün satmak.

Modanisa’nın büyük 11.11 süprizinden önce sekiz gün boyunca devam ettireceği “1 saat 11 dakikalık” fırsatlarını, 8-9-10-11 Kasım tarihlerinde sürpriz bir kampanya takip edecek.

Sürprizler için mutlaka Modanisa mobil uygulamasını indirin ve bildirimlerinizi açın.

Modanisa_11TL

Modanisa.com Hakkında, www.modanisa.com

2011 yılında kurulan ve hızla gelişen küresel modest moda sektörünün öncülerinden Modanisa.com, Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformudur. 2016’da İstanbul’da ilk kez gerçekleştirmeye başladığı Modest Fashion Week ile Türkiye’yi modest modanın dünyadaki merkezlerinden biri haline getirmeyi hedefleyen Modanisa.com, International Business Excellence Award tarafından verilen “E-ticaret ve Dijital Deneyim” ödülünün yanı sıra BAE tarafından verilen İslami Ekonomi Ödülü’ne layık görüldü. Dünyada aylık 16 milyon ziyaretçiye ulaşan ve 140’a yakın ülkedeki müşterilerine siparişlerini kargolayan Modanisa.com, çoğunluğu Türkiye’den 850 marka ve tasarımcıyı dünyaya taşıyor. Gündelik giyimden gece elbiselerine, spor kıyafetlerden mayolara ve aksesuarlara kadar 75.000 adet ürünü 5 kıtadan müşterileriyle Türkçe, İngilizce, Arapca, Fransızca ve Almanca olmak üzere 5 farklı dilde buluşturan Modanisa.com, son 3 yılda üst üste Türkiye’nin e-ihracat şampiyonu oldu.

Fırsatlarla dolu bir ay bizi bekliyor! Takipte kalın.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir