Modanisa, İstanbul Maratonu’nda omurilik felçlileri için yürüdü!

15 Kas 2018

 

Modanisa gönüllüleri, 40. İstanbul Maratonu’nda omurilik felçlileri için yürüdü

• Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret sitesi Modanisa, bu yıl 40’ıncısı düzenlenen İstanbul Maratonu’nda çalışanları ve gönüllü katılımcıları ile omurilik felçliler için yürüdü.

• Milli atlet Merve Aydın ve sosyal medyanın sevilen yüzlerinden Betizmmm’in (Betül Demirkaya) de desteklediği yürüyüş sonunda toplanan bağışlarla, omurilik felçlilere akülü tekerlekli sandalye alınacak.

Türkiye’nin ilk ulaslararası e-ticaret sitesi Modanisa, bu yıl 40’ıncısı düzenlenen İstanbul Maratonu’nda omurilik felçliler için bir iyilik hareketi başlattı. Modanisa çalışanları ve her yaştan gönüllünün katılımıyla 11 Kasım 2018 pazar günü gerçekleşen yürüyüş sonunda toplanacak bağışlar, Omurilik Felçlileri Derneği aracılığı ile ihtiyacı olanlara akülü tekerlekli sandalye alımında kullanılacak.
Milli atlet Merve Aydın ve sosyal medyanın sevilen yüzü Betizmmm’in (Betül Demirkaya) de desteklediği yürüyüşe 200’ü aşkın çalışan ve gönüllü katıldı. Dileyen gönüllüler Modanisa’nın mSports takımı ile gelecek dönemlerde de çeşitli yardım kampanyalarında koşu ve yürüyüş yapacak.

Modanisa Marka Müdürü Havva Kahraman, amaçlarının kadınları spora özendirirken, aynı zamanda bir iyilik zincirinin halkası olmalarını sağlamak olduğunu belirtti. Kahraman, “Hareket, hayatın dinamiği. Koşmak ise, yapabileceğimiz en keyifli ve etkili sporlardan biri. Bunun için her yaştan kadını Modanisa’yla koşmaya çağırıyoruz. Sadece kendi sağlık ve keyfimiz için değil. Aynı zamanda iyilik için… İlk adımlarımızı 11 Kasım Pazar günü, Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusunda hem kendimiz, hem omurilik felçlileri için attık. Siz de bize katılarak her adımınızla ihtiyacı olan yüzleri güldürebilirsiniz” diyor.

Modanisa.com hakkında:
Türkiye’nin ilk uluslararası alışveriş sitesi olan Modanisa.com, dünyanın beş kıtasındaki 130 ülkede inançlarına göre giyim tarzı benimsemiş kadınlara hizmet veriyor. 2011 yılında kurulan Modanisa, Türkçe, Arapça, İngilizce, Fransızca ve Almanca olmak üzere 5 dilde yayın yapıyor. Dünyanın 5 kıtasına her gün binlerce kargo gönderen Modanisa, her ay 16 milyon ziyaretçiy app, mobil ve desktop platformlarından ulaşıyor web sitesinde ağırlıyor. Türkiye’den yaklaşık 600 markanın 70 bin çeşit ürününü dünya kadınları ile buluşturan Modanisa, 2016’da İstanbul’da, 2017 yılında Londra ve Dubai’de gerçekleştirdiği Modest Fashion Week’lerle bu konuda söz sahibi olan kurumlardan biri haline geldi.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir