Modanisa 50. Sayı / Influencerlar ve Trendler

23 Oca 2019

Modanisa’dan 2018 Trend Raporu

Adım attığımız yeni yıl, bazılarının etkilerini 2019 boyunca da göreceğimiz muhteşem trendleri ardında bıraktı. İşte sosyal medyanın en sevilen isimlerinin sunumuyla yıl sonu trend raporu.

*Modanisa Dergi, Ocak 2019 sayısında yer alan çekimde; Ebru Sever Türk, Şule Çelik, Arzu Palut, Aybüke Nur Demirci, Merve Uzun, Yasemin Özkazanç, Rabia Karaca, Şüheda Türkoğlu, Hazal Pelin Aydın ve Tuğçe Bozkırlı dahil oldu.

Sakin pasteller
Kabanlarda, elbiselerde, ayakkabılarda… Soft, minimal ve bir o kadar da iddialı bu tonlar, kış sezonuna zarafet kattı.


Bu karelere dikkat!
Ekoseler, sonbahar rüzgarlarıyla birlikte mutlaka kombinlerimizde. Sıcak, samimi ve her stile uyum sağlayan bu trend, zamanı geçmeyecekler arasında!

Dört mevsim çiçekli
Birkaç sezondur sıkça tercih edilen çiçek desenleri, yaza özel olmaktan çıkıp dört mevsim kombinlerimize dahil olmaya başladı.

Zamanı hiç geçmez!
Kot parçaların zamanı olmadığını artık hepimiz biliyoruz… Bu sezon onlara eklenen en güzel trend, beyaz botlar olsa gerek!

Renklerin içinden
Canlı renklerin enerji dolu dünyasına dahil olduğumuz günler bitmiyor! Salaş, yumuşacık ve sımsıcak trikolar günümüze hareket katmaya devam ediyor.

Doğaya dönüş
Leopar, yılan ya da zebra desenleriyle hayatımıza dahil olan ‘Animal Print’ trendi çok sevildi ve herkes kendi stiline uygun bir şeyler buldu onda… Üstelik, sezon boyunca yükselişini koruyacak!

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir